• Огляд

  Gorilla Glue feminized - это высокое уважение кожного конопляра, який в нижних частях складається с индіки и сатіви. Это наследование конопель стрімко дає сходи, как перетворюються в статные кущи с помірно розмашистими гілками. Масивні оливково-зелені суцвіття прикрашени блискучими кристалами. Рівень THC в смолідосяга вражаючих 26%. Великая кількість гроверів вирішшую замовить насіння канабісу цього Стрейна через високу смолистість, яка дає можливість виготовити с сухих шишок першокласний ароматний гашиш с сильным ефектом.

  Походження конопель Gorilla Glue

  Професійні селекціонери довгий час працювали над виведенням і стабілізацією фемінізованого гібрида Gorilla Glue. Як генетичних батьків було прийнято рішення використовувати Стрейни Chem's Sister і Chocolate Diesel.

  Вирощування конопель Gorilla Glue

  Рослина некапризна, сприймає будь-які добрива і легко піддається тренуванням. Культура прощає дрібні недоліки догляду, тому початківець ботанік спокійно доведе процес до Харвесту. Розвинена коренева система потребує просторого горщика об'ємом від 12 літрів. Грунт повинен бути пухким. Для цього потрібно в живильний грунт щедро додати крупний перліт, вермикуліт або кокосове волокно.

  Поливаючи і своєчасно удобрюючи растіхи, ви зможете повністю розкрити їх потенціал. Урожайність з квадратного метра в Indoor складе до 550 грам просочених смолою бутонів.

  Аромат і ефект конопель Gorilla Glue

  У запаху і смаку правильно пролікованих шишок виразно вловлюються ноти кави з тонким відтінком дизеля. Вплив на організм вкрай потужний. Курець, відчуваючи ейфорію, занурюється в стан повного внутрішнього комфорту. Травка дивовижно підходить для вечірнього вживання, проведення духовних практик і тихого відпочинку на природі.

  Медичне застосування конопель Gorilla Glue

  В лікарських цілях марихуана представленого штаму не використовується.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Кавовий
  Ефект:стан повного внутрішнього комфорту
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Chem's Sister x Chocolate Diesel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6661
  Buy Gorilla Glue feminised Ganja Seeds
  Велика кількість гроверів вирішують замовити насіння канабісу цього Стрейна через високу смолистість, яка дає можливість виготовити з сухих шишок першокласний ароматний гашиш з сильним ефектом.
   В наявності 
  215,70 грн.
  239,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 16 лютого 2021 17:28
  смеяться всем..

  в ауте 2-50см.вымахала.по хоту фенотип сативный оказался..бодрит работать не залипаешь. дневной социальный сорт.без палева.

  • 16 лютого 2021 17:28
  смеяться всем..

  в ауте 2-50см.вымахала.по хоту фенотип сативный оказался..бодрит работать не залипаешь. дневной социальный сорт.без палева.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду