• Огляд

  Фемінізований сорт конопель White Diesel Haze - легендарний гібрид, що відрізняється пишними формами і високою врожайністю. Розмашиста структура куща дозволяє максимально використовувати наявну площу для вирощування, а ідеальний баланс листя і суцвіть дає можливість світлу проникати до найнижчих бутонів, наливаючи їх життєвою силою.

  Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів. Цвітіння триває 7-9 тижнів. Ще на стадії вегетації кущі почнуть виділяти сильний цитрусовий аромат з відтінками тропічних фруктів. Щоб уникнути виявлення, рекомендується оснастити гроубокс вентиляцією з вугільним фільтром.

  Гібрид відноситься до лінійки "Білих" сортів, а це означає, що на харвесті гровер чекатиме справжню засніжену «ялинку». Велика кількість смоли дозволить виготовити висококласний гашиш.

  Походження конопель White Diesel Haze

  Щоб отримати елітні фемінізовані насіння конопель White Diesel Haze брідери Ganja Seeds схрестили "Пальне" і "Білий Хейз". Результат вразив навіть досвідчених селекціонерів. Крім вбивчого ефекту і високої врожайності, гібрид придбав високий імунітет до епідемії цвілі і гнилі. Рослини не бояться різких перепадів температур, переливів і періодів посухи. Рівень ТГК становить 20%.

  Особливості вирощування конопель White Diesel Haze

  Фемінізований White Diesel Haze адаптований для культивації в умовах відкритого грунту, гроубокса і теплиці. Максимізувати врожайність допоможуть місткі горщики від 15 літрів, наповнені сумішшю з кокосового волокна, великого перліту і збагаченого грунту.

  У генетичному «коктейлі» переважає індіка, тому рекомендується стежити за рівнем вологості в гроутенті і не допускати критичного значення.

  Кущі стрейна піддаються всім відомим технікам культивації: SCROG, SOG, LST. Контролювати зростання в скромних гроурумах можна шляхом прищипування верхівки або раннім переходом в режим кольору.

  З одного квадратного метра під сіткою можна зняти до 500 грам сухих суцвіть або до 400 грам з одного куща в аутдорі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат або 150-250 Ватт ЕСЛ в обмежених боксах.

  Смак і ефект конопель White Diesel Haze

  Проліковані тугі шишки наповнять простір чудовими нотками райських фруктів, обрамлених цитрусовим бризом. М'який, але кислуватий дим з першої затяжки подарує відчуття цілковитого спокою й умиротворення. М'язи розслабляться, а свідомість охоплять креативні ідеї. Підходить як для денного, так і для вечірнього вживання.

  Медичні характеристики конопель White Diesel Haze

  Медичний потенціал штаму дозволяє застосовувати сухі суцвіття і правильно виготовлені екстракти для лікування розсіяного склерозу, глаукоми, бронхіальної астми, зниження частоти тремору, а також при дитячій епілепсії. Відмінно знімає втому і підвищує життєвий тонус.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:подарує відчуття цілковитого спокою й умиротворення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Diesel x White Haze
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1569
  Buy White Diesel Haze feminised Ganja Seeds
  Фемінізований White Diesel Haze адаптований для культивації в умовах відкритого грунту, гроубокса і теплиці. Кущі стрейна піддаються всім відомим технікам культивації: SCROG, SOG, LST.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  9 reviews for White Diesel Haze feminised Ganja Seeds

  9
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 09:44
  Ganja

  Дуууже смачні вийшли шишки. Але якщо по порядку, зійшли все на цвітінні кіт пожер одну рослину, напевно теж хотів паскуда. Але кущ потім відновився здоровущій. Прут як на тремтіння вежу зриває. Просто з реготом тікаєш в захід.

  • 25 жовтня 2017 14:31
  сильная драпуха

  попробуйте именно от этого магазина сидбанка дизеля,вас просто унесет! растет не сложно ,главно не переливать,а шибет порядочно,всех кого угощал -говорили что поника какая то

  • 13 жовтня 2017 13:13
  ну тема такая што пахнут они сильно

  хочу вам по запаху парни сказать ,если в доме его растить надумали ,он очень пахнет,я брал ети семки по весне и растил в полях,так он пах просто пистес как сильно метров за 30 было его слышно когда зацвел.расчимтывайте фильтр обязательно в боксики.Я вот тока что заказал себе тут же нортен лихтов фемочек и автиков фемок- это не пахнет совсем растения)

  • 05 жовтня 2017 17:32
  Goo

  Вайт дизель это 5й сортей что я гровлю с етого могазина,и мой 2й заказ,под лампами растет на ура,не требователен к удобряхам,лью их чередуя с водой по 100% концентрацией. Сейчас конец цвета ,шишки прям ломят ветки и пахнут очень сильно,листья убивают так нормально на 2,5 часа ,боюсь представитьь какие шишки будут убивашки

  • 30 вересня 2017 19:04
  мой заказ на семена получен вовремя

  Порядок парни ! ваше отправление забрал! орехи раздал всем кто со мной вкладывался! все вам передают привет и говорят что это не последний нащ коллективный заказ на этом сайте! Бонусы мне все отдали )) говорят это тебе за канительку и оформление заказов! ну я тоже не в накладе и парни довольны и я с семенами.У нас получилось выгодное предприятие.Ну и заказ как никак на 3000 тысч гривен прочти нормально и вам и нам! семена ваши вне конкуренции.Это вся наша бригада может подтвердить! Красавцы!

  • 16 серпня 2017 14:39
  это тема-дааааа!

  Ребята Молодцы за сутки получил свою бандерольку заказ на 900грн а там одни подаркишо на новый год 5 пер,блубери орешков в фирм.упак.+2 ореха фем,Скунс+журнал Трава спасибо есть что посмотреть супер и спиканы +10% скидка доволен как слон ну а качеством орехов ребята не подводят уже 3 год главне соблюдать все требования в процессе вегетации и цветении,Удачного всем урожая .Я ваш постоянный клиент 2й год-Валера натуралист

  • 02 червня 2017 16:35
  dfghj

  Получил еще в марте орехи, только сейчас отписываюсь.Буду коротко писать-растут и пахнут.Взошли все семки кроме 1шт.Я доволен.Буду и зимой для индора заказывать семена.

  • 09 лютого 2017 17:07
  простой вопрос

  сколько от семечка будет он расти до срезки по времени?

  • 21 січня 2017 13:12
  выращивание конопли домашних условиях когда срывать

  выращива. конопл. d домашних условиях! когда срывать?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду