• Огляд

  Sugar Star Rose - один з найприємніших, але в той же час досить примхливих індіка-домінантних штамів конопель. Гібрид вийшов в результаті схрещування клону Critical Mass з Black Domina. Отримана культура вважається класичним представником найпотужнішої генетичної лінії Domina. Урожайність рослини висока - 600-800 г товстих і важких суцвіть з одного квадратного метра території. У нас можна придбати насіння конопель відмінної якості в фірмових пакетах, що підтверджує оригінальність продукції.

  Характеристики конопель Sugar Star Rose

  У генотипі сорту Sugar Star Rose на 80% переважає індіка. Сатіви в складі 20%. Рослина дає гарні сходи, що зовні нагадують класичну індіку.

  Період цвітіння займає 6-7 тижнів. Урожай можна збирати з кінця вересня до середини жовтня.

  Особливості вирощування конопель Sugar Star Rose

  Вирощувати Sugar Star Rose можна у відкритому грунті або у великих горщиках. У приміщенні під лампою рослина досягає невеликої висоти і відрізняється компактністю. Але при наявності вільного простору на відкритому грунті дає високий кущ з довгими і густими бічними гілками.

  Не варто занадто поливати кущі і перегодовувати растішки, так як вони негативно на це реагують. Для посадки потрібно взяти ємності мінімум на 10 л. На дні горщиків обов'язково необхідно зробити дренажні отвори, через які після поливу будуть стікати надлишки рідини.

  Медичне застосування конопель Sugar Star Rose

  Коноплі Sugar Star Rose володіє сильним заспокійливим ефектом. Курець відчуває глибоке розслаблення всього тіла відразу після її вживання. Виникає бажання сісти або лягти. Розташуйтесь в затишному місці, і вами опанує стрімкий політ думок, які так і мають намір полетіти далеко за межі космосу. Тривалий ефект сприяє повноцінному відпочинку та емоційному відновленню. На ранок після куріння можна відчути легкість і любов до життя, знайти гармонію всередині себе.

  Смакові характеристики конопель Sugar Star Rose

  Великі смолисті суцвіття мають приємний аромат з яскраво вираженими цитрусовими і солодкими відтінками. Ефект куріння багато в чому схожий з вживанням класичної індіки. На вдиху можна відчути нотки стиглого винограду, а на видиху відчуваються пікантні відтінки східних прянощів. Вплив завершується сонливістю і почуттям голоду, тому вживати коноплю бажано в кінці дня.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Critical
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Critical Mass x Black Domina
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 8384
  Buy Sugar Black Rose feminised Ganja Seeds Fast Version
  Отримана культура вважається класичним представником найпотужнішої генетичної лінії Domina. Врожайність рослини висока - 600-800 г важких суцвіть з одного квадратного метра території.
   В наявності 
  239,60 грн.

  1 review for Sugar Black Rose feminised Ganja Seeds Fast Version

  1
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 13 травня 2023 07:57
  Отзыв

  Привет , если интересно как растет этот сорт - ЮТУБ - название канала - МАКАГОН ТАНЯ - http://surl.li/gtygt

  • 08 вересня 2022 13:47
  Sugar black

  Давно беру у этих ребят и каждый раз у них получается удевить.. Сорт бомба, правда по урожаю не особо дал, но компенсировал качеством :) рекомендую. Исходя из личного опыта попробовав не мало сортов смело скажу этот сорт точно вас удивит:)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду