• Огляд

  Ближче до кінця минулого століття «сканкове сімейство», до якого входило багато потужних сортів марихуани, розвивалося неймовірно стрімкими темпами. Частина з тих відкриттів досі входить до топових рейтингів, включаючи цей фотофем «Сканк №11». Насіннєвий банк GanjaLiveSeeds представляє власну версію популярного штаму, в основі якого знаходиться цей Skunk. Замовити насіння конопель селекційного шедевра можна в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Skunk #11


  У генотипі стрейну присутня переважно сатива, що дивно, у світлі неймовірно швидкого цвітіння – близько семи тижнів. При відносно середніх показниках, як у плані розмірів куща, так і зміст каннабіноїдів, стафф виходить забійним, за рахунок комплексного впливу цих хімічних сполук. У відкритому ґрунті перехід до харвесту починається на початку останнього осіннього місяця. Урожайність «Сканка» з номером одинадцята цілком пристойна – до півкіло шишок на квадратному метрі посівної площі.

  Вирощування конопель Skunk #11


  Сативна зовнішність відразу впадає у вічі. Рослина виходить неймовірно струнким, центр якого зосереджений навколо грандіозної пухнастої коли неймовірної довжини, пропорційно до загального розміру розтишки. Окремо варто відзначити значний імунітет до утворення цвілі та атак грибкових захворювань. Така захищеність відкриває широкі можливості садівникам-початківцям. Тип ґрунту абсолютно непринциповий. Достатньо не забувати в потрібні моменти підгодовувати «дівчаток» необхідним набором добрив. Локація також допускається закрита чи відкрита.

  Медичне застосування конопель Skunk #11


  Марихуана з лікувальною метою приносить чимало користі пацієнтам, які страждають від психічних розладів, нервових перенапруг, нарколепсії. Чудові анестетичні властивості зводять до нуля фізичний біль та спазми м'язів. Традиційно, ганджа зміцнює апетит, знижує нудоту, позбавляє безсоння.

  Смак та ефект конопель Skunk #11


  Запах каннабісу співзвучний зі смаковою палітрою, демонструючи сирні відтінки на тлі базового індичного букета. Аромат відрізняється лише більш вираженим пряно-горіховим тоном. Трава вражає припливом радості, змушуючи курця усвідомити всю глибину релаксу, залишаючись у тонусі.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:вражає припливом радості, змушуючи курця усвідомити всю глибину релаксу
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5900
  Buy Skunk #11 feminised GanjaLiveSeeds
  Запах каннабісу співзвучний зі смаковою палітрою, демонструючи сирні відтінки на тлі базового індичного букета. Аромат відрізняється лише більш вираженим пряно-горіховим тоном. Трава вражає припливом радості, змушуючи курця усвідомити всю глибину релаксу, залишаючись у тонусі.
  Артикул:GS05900
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду