• Огляд

  Фотоперіодне фемінізоване насіння конопель прекрасного гібрида Skunk Amsterdam відносять до класичної лінійки сортів Ganja Seeds. Корінням історія сорту йде в далекі шістдесяті роки минулого століття, коли хіпі всього світу колесили по земній кулі і збирали рідкісні лендрейси канабісу.

  Стійкі і стрімкі сходи штаму швидко перетворюються в дивовижного виду кущі пишної структури. Рослини формують велику центральну колу і безліч міцних вузлуватих бічних гілок. Листя широке і до кінця життєвого циклу може змінювати забарвлення на темно-фіолетове. Шишки тугі і важкі, як і належить гібриду з домінуючою індікою в генному пантеоні.

  Висота рослин досягає 110 сантиметрів в індорі. Запах сильний, але приємний. Нагадує аромат класичного Сканку, з виразними кисло-дизельними нотками і фруктовими відтінками. Цвітіння триває 8-9 тижнів. У пік цвітіння рекомендується контролювати вологість і забезпечити плантацію якісним обдувом.

  Походження конопель Skunk Amsterdam

  Фемінізоване насіння конопель Skunk Амстердам отримане в результаті схрещування чистої генетики Сканк і добірних лендрейсів родом з Афганістану. Афгані додав гібриду стійкості до перепадів температур, наділив його невибагливістю до різних захворювань, а також високим психоактивним впливом. Рівень ТГК становить 22%.

  Особливості вирощування конопель Skunk Amsterdam

  Фемінізоване насіння конопель Skunk Amsterdam підходить для висадки у відкритий грунт, домашній гроубокс і дачну теплицю. Рослини мають винятковий імунітет і не бояться примх погоди, а також стійко протистоять епідемії цвілі і гнилі.

  Сорт підходить для культивації будь-якими відомими техніками: SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра знімають до 650 грам сухих і ароматних бутонів або до 500 грам з однієї рослини в аутдорі.

  В якості поживної основи використовують суміш збагаченої землі з крупним перлітом і кокосовим волокном. Коренева система віддає перевагу розвитку у великих горщиках, об'ємом від 10 літрів. Рекомендоване освітлення - 250-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЛЕД при вирощуванні в обмежених гроубоксах або системних блоках.

  Смак і ефект конопель Skunk Amsterdam

  Духом 60-х проникнута ароматна смола пролікованих шишок Skunk Amsterdam feminised. У ароматичної композиції ідеально збалансований легкий фруктовий бриз з відтінками кисло-дизельного Сканку. Дим густий, але терпкий. З першої затяжки викликає дивну ейфоричну хвилю, що веде до усвідомлення свого безмежного творчого потенціалу. Періоди радості і щастя будуть змінюватися вібраціями достатку і благополуччя, спокою та злагоди зі Світом. Індічний "стоун" настане трохи пізніше, коли растаман насолодиться креативними ідеями і відкриттями.

  Медичні характеристики конопель Skunk Amsterdam

  Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати проліковані суцвіття і правильно приготовані екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, безсоння і мігрені. Штам відмінно відновлює сон і стимулює апетит, позбавляючи від нападів нудоти.

  У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Сканк Амстердам у фірмовій упаковці Ganja Seeds.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорійний, з переходом в розслаблення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 2146
  Buy Skunk Amsterdam feminised Ganja Seeds
  Стійкі і стрімкі сходи штаму швидко перетворюються в дивовижного виду кущі пишною структури. Рослини формують велику центральну колу і безліч міцних вузлуватих бічних гілок.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Skunk Amsterdam feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 14:32
  Ganja Seeds

  Brav 6 shtuk 1 tsiyeyi statti ne ziyshla ale pryslaly kompensatsiyu i shche 2 ak), my z kolehamy rekomenduyemo)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду