• Огляд

  Sensi Star feminised - один з найкращих представників індічних сортів канабісу. Гібрид здатний нокаутувати навіть бувалого курця рівнем ТГК в 20% - потужний фізичний і церебральний ефект, що вкрай не властиво для представників індічних сортів канабісу.

  Гібрид добре культивується в будь-яких умовах. З насіння конопель виростають невисокі «пухнасті» рослини, які формують щільні і важкі шишки. Листя має темно-зелене забарвлення і виростає дуже щільними. Коли кущ починає дозрівати на відкритому повітрі, то стає схожим на величезного «їжака» у якого замість голок на всі боки стирчить листя.

  Період цвітіння становить всього лише 59-64 дня, що дуже привабливо, адже рослина встигне дозріти до настання холодів. Урожай в аутдорі можна знімати вже до кінця вересня - початку жовтня в залежності від регіону.

  Фемінізоване насіння дарує коноплярам якісну «сенсімілью», адже з горішків 100% виростуть тільки жіночі рослини.

  Зріст куща рідко перевищує 130 сантиметрів у висоту, що дозволяє безперешкодно культивувати штам любителям «прихованого грову». Гілки куща виростають дуже твердими і сильними, проте гроверу доведеться підв'язувати рослину або встановити підпірки, щоб уникнути надлому.

  Стрейн невибагливий і легко переносить перепади температур, а також простить початківцю-гроверу помилки з «переливами і недоливами». Канабіс не любить перегодовування, тому не слід надмірно удобрювати рослину.

  У домашніх умовах кущ порадує садівника 350-450 грамами добірних індічних шишок з одного квадратного метра приміщення, а в умовах відкритого грунту можна зібрати до 400 грам з однієї невисокої рослини. Рівень КБД становить 0,9%, що робить його воістину медичним «транквілізатором». На думку багатьох ботаніків, штам є найсильнішим з усіх представників індічних сортів конопель.

  Каннабісу властиво набирати масу саме в період цвітіння, тому не варто турбуватися, що до кінця вегетативної стадії кущ виглядає зовсім маленьким. Як правило, рослина набирає 100-200% зросту як раз після стадії «передцвіта».

  «Бувалі» гровери рекомендують вирощувати цей стрейн виключно за допомогою техніки «SOG». Невибагливість до стресів дозволить створити з одного куща достатню кількість клонів, що дозволить зібрати набагато більший урожай смолистих шишок і заощадити час.

  Під час активного росту кущ утворює величезну центральну колу, повністю засипану суцвіттями, а аромат під час цвітіння нагадує лимон. Стрейн є улюбленим сортом марихуани серед досвідчених цінителів індіки і завоював визнання в «світі канабісу». Sensi Star feminised є чемпіоном і переможцем численних конкурсів:

  • 2010 рік: Sensi Star feminised завоював перше місце на Highlife Cannabis Cup в категорії «Gidro».
  • У 2009 році штам був удостоєний третього місця в конкурсі Highlife Cup в категорії «Gidro» і отримав почесну нагороду «Plant of the Year»;
  • У 2005 році стрейн знову вразив багатьох гроверів і здобув третє місце на Міжнародному Cannagraphics, третє місце High Times Cannabis Cup, третє місце на Copa La Bella Flor в Іспанії і завоював друге місце на «Кубку Чемпіонів» в Іспанії;
  • У 2004 році Sensi Star feminised взяв пояс чемпіона і отримав заповітне «Золото» на Highlife Cannabis Cup в категорії «Біо - канабіс», а також друге місце Highlife Feria Barcelona в Іспанії;
  • У 2003 році стрейн був визнаний кращим в категорії "вибір" High Times magazine;
  • Sensi Star feminised посів друге місце в 2000 році в категорії «Індіка» на всесвітньо відомому конкурсі Highlife Cannabis Cup (Кубок каннабіса).

  Даний сорт воістину називають «Легендарою індікою». Невибагливість, потужний ефект, смак, стабільність і високий урожай дозволяють культивувати його не тільки професійному гроверу, але садівникам з мінімальним досвідом грову.

  Особливості вирощування конопель Sensi Star

  Sensi Star feminised люблять вирощувати прихильники індічних сортів канабісу. Невисокий кущ утворює мінімум бічних гілок і радує гровера великою центральною колою, яка повністю покрита суцвіттями.

  Стрейн відмінно підходить для будь-якої культивації. Він покаже гарні результати в індорі і аутдорі, а також стане чудовою прикрасою будь-якої оранжереї або теплиці. Штам вельми вибагливий до добрив і вкрай критично реагує на передозування, тому любителям гідропонної і аеропонної систем необхідно бути трохи уважнішими і частіше міняти живильний розчин.

  При зростанні в умовах закритого грунту час вегетації становить всього лише 2-3 тижні. Рослина прибавить в темпах розвитку перед та на стадії  цвітіння. Тривалість дозрівання суцвіть складає 49-64 днів і гровер не встигне отямитися, як вже настане бажаний харвест.

  У період цвітіння рекомендується підгодовувати кущ калієм і фосфором. Відмінна переносимість спеки і різких перепадів температур робить сорт кращим стрейном індічного походження.

  Гібрид добре росте на різних типах ґрунту, але краще всього виготовити самостійно живильний субстрат і зробити його структуру «пухнастою», щоб коріння рослини могло без проблем освоювати грунт і розростатися.

  Окремо слід відзначити чудові результати при культивації за допомогою техніки «SCROG». Вирощуючи методом «Море зелені» конопляр має можливість контролювати розміри рослини і економно використовувати простір.

  Довідка! Лампу високого тиску для клонів слід встановлювати трохи вище, ніж для звичайного куща канабісу. Нижні безперспективні гілки клонів краще зрізати на ранній стадії. Така процедура дозволить направити потенціал рослини на формування кореневої системи і суцвіть.

  Під час цвітіння рослина виділяє різкий, але приємний запах лимона з нотками солодкої полуниці і щоб уникнути виявлення потрібно встановити в бокс хорошу систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром.

  З насіння конопель даного сорту виростають рослини, які мають імунітет до різних захворювань, а також добре протистоять цвілі і грибкам.

  Особливість індічних сортів канабісу полягає в дуже важких шишках і якщо гровер хоче зберегти свою рослину цілою та уникнути переломів гілок під вагою маси шишок, то слід ставити підпори під бічні гілки.

  Sensi Star feminised - фотоперіодний сорт конопель, тому гровер повинен підтримувати режим світла на вегетації 18 " 6, а з переходом на цвітіння забезпечити рослину режимом 12 " 12. Для вирощування підійдуть натрієві лампи високого тиску ДНАТ від 250 ват. Найкращих результатів гровер доб'ється, якщо встановить лампу в 1000 ват. Хороший урожай можна буде зняти при використанні ЛІД світильників від 250 ват.

  Температура в боксі повинна бути в межах + 24-28 градусів за Цельсієм. Сорт не примхливий до змін температурного режиму, тому помилки новачків будуть проігноровані рослиною.

  Вирощування конопель Sensi Star вдома

  Для культивації Sensi Star feminised ботаніку потрібен місткий горщик від 10 літрів. Максимальних розмірів і врожаю конопляр доб'ється, використовуючи ємності від 20 літрів.

  Ємності для вирощування повинні мати дренажні отвори внизу інакше волога почне накопичуватися і надалі призведе до загнивання кореневої системи.

  Грунт найкраще придбати в магазині або приготувати самостійно. Готовий субстрат обов'язково повинен містити частину кокосового волокна або вермикуліту. Ці добавки служать дренажем для субстрату і дозволяють повітрю проникати до коріння канабісу.

  Рекомендований склад грунту для вирощування в 10 літровому горщику:


  • 6 літрів магазинної землі (для троянди або лимона) з показником мікроелементів 180: 180: 180 або 20:20:20. Допустимі невеликі відхилення по одному або двом мікроелементам, наприклад 17:20:18;
  • 2,5 літра вермикуліту або крупного перліту;
  • 250 мілілітрів біогумусу;
  • 1-1,5 літра кокосового грунту.

  Всі компоненти ретельно перемішуються і гарненько поливаються відстояною водою. При покупці землі необхідно звернути увагу на показник рН. Кислотність землі повинна бути в районі 6-6,5. Також рекомендується придбати рН-метр і встановити його в горщику. Використання добрив може різко підвищити кислотність, тому гроверу вкрай необхідний такий атрибут контролю.

  Насіння перед висадкою попередньо замочують у теплій воді і ставлять на 12 годин на темне і тепле місце, після чого поміщають між двома вологими дисками і очікують проростання.

  Довідка! Деякі насінини канабісу проростають вже прямо під час замочування.

  Через 2-4 доби «горішки» проклюнуться, і можуть бути переміщені в живильний грунт. Бажано не наповнювати горщик повністю і залишити 10-15 сантиметрів вільного простору. Паростки канабісу мають властивість сильно витягуватися, а вільне місце в горщику як раз стане в нагоді для того, щоб вчасно додати грунт і присипати розсаду по самі листочки. Така техніка дозволить кореневій системі розвиватися швидше і захопити весь «земляний» простір.

  Довідка! «Горішки», які тільки проклюнулися дуже вразливі і «неакуратні руки» можуть надломити корінець при висадкі в грунт, тому для десантування «малюків» рекомендується використовувати пінцет. Глибина лунки для насіння конопель не повинна бути глибше 0,7-1 см.

  Якщо в грунті міститься достатня кількість поживних мікроелементів, то удобрювати канабіс не слід аж до стадії цвітіння інакше можна перегодувати улюбленицю і викликати нездужання або загибель куща.

  При використанні поживного грунту спільно з органічними добривами гровер зможе виростити справжній медичний канабіс, який володіє цілющими властивостями і неймовірними смаковими якостями. Професійні гровери рекомендують годувати легендарну Sensi Star feminised «компотами» на основі кінського гною або гуано кажанів. Стрейн можна переводити на цвітіння через 3 тижні вегетативної стадії.

  За 7-12 днів до харвесту гроверу слід припинити вносити добрива в живильний субстрат, використовуючи виключно чисту відстояну воду. Така процедура дозволить отримати ароматну шишку без будь-яких смакових домішок.

  Канабіс дуже любить постійний рух повітря всередині боксу, що імітує природний «вітерець». Для цього слід встановити невеликий вентилятор в гроутент або використовувати звичайний кулер, який буде вдень і вночі приводити листя рослини в рух. Дана умова обов'язкова в процесі культивації індічних сортів конопель, у яких утворюється пишна листяна маса.

  Використовуючи техніку «SCROG» для вирощування варто подбати про додаткову «підсвітку» нижніх гілок або зрізати їх. Пишна будова куща не дозволить світлу від лампи проникати до них, і потенціал рослини буде витрачатися даремно.

  Перед тим як приступити до харвесту, бажано протримати рослину додаткових 5-7 днів в темряві. Така процедура дозволяє кущам остаточно визріти, а на думку «бувалих» гроверів навіть збільшити рівень ТГК.

  Правильно виростити неперевершену індіку - це тільки половина роботи. Подальшим етапом отримання якісного продукту буде сушка і проліковка шишок. Саме від цих двох процесів залежить, наскільки смачним вийде «Стаф». Гібрид слід сушити в повній темряві, оскільки сонячне світло руйнує ТГК. Готовність продукту до подальшої проліковки можна визначити по зламу гілки. Якщо при згинанні вона видасть характерний для сухої палки дзвінкий хруст, то можна переходити до манікюрінгу і проліковки в холодильнику. Приміщення, в якому буде сушитися канабіс, має бути сухим і добре провітрюваним. Якщо вологість повітря буде занадто велика, то не виключена поява цвілі, яка може зіпсувати весь довгоочікуваний урожай.

  Вирощування конопель Sensi Star на вулиці

  В умовах відкритого грунту можна виростити справжнього монстра Sensi Star feminised забезпечивши рослині необхідні умови. Висаджують сорт у відкритий грунт тільки попередньо пророщеною розсадою яка має вже 4-6 листочків.

  Час висадки під відкрите небо залежить від регіону, в якому проживає рослинник, тому краще всього орієнтуватися по нічній температурі. Якщо протягом декількох днів стовпчик термометра тримається на позначці + 7-10 градусів, то можна сміливо десантувати канабіс.

  Місце для культивації потрібно вибирати приховане і непримітне для сторонніх очей. Дерева не повинні своєю тінню вкривати кущ від сонячного світла. Ідеальною галявинкою буде місце, де промені сонця будуть насичувати рослину світлом від світанку до заходу сонця.

  Готовий грунт добре проливають водою і дають настоятися в ямці 2-5 днів, після чого можна висаджувати розсаду.

  Гібрид любить регулярний полив, хоч і не вередує в спеку. Лінивий гровер може використовувати для культивації гідрогель, який потрібно помістити в середину лунки. При кожному поливі він буде вбирати в себе вологу, а в моменти посухи віддавати її безпосередньо кореневій системі. Така винахідливість дозволить скоротити частоту поливів до 30%, а разом з вермикулітом або перлітом до 50%.

  Удобрювати Sensi Star feminised у відкритому грунті слід, як і в індорі - в період цвітіння. Відмінним підживленням стануть розчинені у воді гранули кінського гною з розрахунку 10 грам гранул на 10 літрів води. Таким компотом годують кущ один раз в два тижні, чергуючи з водою. Через місяць можна збільшити регулярність підгодівлі, але завжди потрібно звертати увагу на реакцію рослини.

  Через 60 днів цвітіння канабіс готовий до збору врожаю з 300-400 грам щільних індічних шишок, які виблискують діамантовими трихомами.

  Смакові якості і ефект конопель Sensi Star

  Sensi Star feminised перетворює тіло в камінь після першої затяжки. Такий ефект очевидний для всіх стрейнів з переважанням індіки. Крім заніміння сорт викликає сильну ейфорію і повністю розслаблює м'язи, знімаючи ментальні «застої». Рекомендується вживати суцвіття за 1,5-2 години перед сном, тому що штам володіє винятковою седативною дією. При частому вживанні не розвивається толерантність, але можливі деякі побічні ефекти, що виражаються в легкій параноїдальності. Головний біль рідко виникає при правильній сушці і проліковкі канабісу.

  Смак гібрида не залишить байдужим жодного цінителя шишок, а аромат при вживанні наповнений солодкими нотками цитруса, змішаними з хвоєю. Дим густий і надає плавний вплив на курця. У якийсь момент починає здаватися, що ефект швидше психоделічний і може викликати деякі видіння.

  Sensi Star володіє величезним медичним потенціалом і не дивно, адже стрейн надає розслабляючий приємний ефект на все тіло і легко справляється з безсонням і тривогою. Зміст КБД 0,9% і ТГК в 20% дозволяють використовувати стрейн для терапії астми, глаукоми, різних душевних розладів.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Нет
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:вбивчий, психотропний, тілесний stone
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:суцвіття на завершальній стадії цвітіння стають просто кам'яними і величезними
  :середнє
  :Sensi Star
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1666
  Buy Sensi Star feminised Ganja Seeds
  Sensi Star feminised - один з найкращих представників індічних сортів канабісу. Гібрид здатний нокаутувати навіть бувалого курця рівнем ТГК в 20% - потужний фізичний і церебральний ефект, що взагалі не властиво представникам індічних сортів канабісу.
   В наявності  Україна
  239,60 грн.

  7 reviews for Sensi Star feminised Ganja Seeds

  7
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 23 лютого 2024 16:08
  5/5

  Замовляв 5 насінин. Прийшли, всі здорові. Дуже дякую

  • 06 червня 2019 14:59
  Ganja Seeds

  Є постійним покупцем, магазину «Ganja Seeds» Ось уже рік, як магазин радує мене. В інтернет-магазині, завжди приємно дивитися і вибирати собі товар. Співробітники доброзичливі, завжди звертайтеся з посмішкою, обов'язково допоможуть з вибором, запропонують акційний товар. Хочу особливо відзначити дуже дружний колектив магазину. Затишна атмосфера в колективі - це непосильна праця керівника.
  Молодці! Завжди приємно у вас замовляти.
  Прошу направити лист подяки керівнику даного магазину.

  • 31 травня 2019 14:03
  бьти

  Швидко звязалися .Гарний продавець з продажу дуже лаковий!!!!!Рекомендую!!!!!

  • 19 квітня 2018 19:55
  88

  Мне сенсистар особенно дорог , я его впервые вообще вырастил года 3 назад вроде.И покупал его тоже тут,с тех пор тараюсь на каждый ат его брать, воспоминания такие приятные. магазином вот получаеться я 3 года и знаком и периодичеки покупаю тут семена и на аут -обязательно покупаю

  • 05 грудня 2017 16:31
  сенси стар

  покупал Сенси стар еще осеню в сентябресразу купил и днат лампу ,семки с магазина прислали путящие бо проросли все 4 шт,прилось курить 2 растения пока расли а 2 оставить в боксе,сейчас захарвил и спрятал шишки на пролечку на новый год) жизнь удалась!

  • 14 січня 2015 15:50
  wew

  Отличнийший сорт не давно брал все отлично проросло, уже и обкурится успел)) на пробу срезал, олоко 50 см уже еще не много и будет куча урожая))

  • 13 січня 2015 16:26
  thx

  Хороший сорт, буду еще брать, всем советую!! за бонус спасибо!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних