• Огляд

  Оригінальні сорти каннабісу Stella Blue та Nepali Kush стали «батьками» напрочуд ароматного та сильного фотофему «Пеппермінт Куш». Назва повністю описує смакову палітру та психотропні здібності новинки від сідбанку Barney's Farm. Голландські бридери подарували світу не один унікальний гібрид, який здобув всесвітню славу. Щоб замовити насіння конопель цього штаму, зробіть лише кілька кліків і чекайте зворотного зв'язку від наших менеджерів.

  Загальні характеристики конопель Peppermint Kush

  Присутність виключно індики в генотипі зумовила короткостроковість фази цвітіння розтишок у закритому ґрунті – не більше дев'яти тижнів. Середня висота дорослої особини за тих же умов коливається в межах 80-90 сантиметрів. Така компактність не заважає коноплеводу зібрати 550 г добірного стаффа на квадратному метрі гроуруму або гроубоксу. Частка тетрагідроканнабінолу у сухій речовині незмінно висока – 22%.

  Вирощування конопель Peppermint Kush

  Відмінна схожість і стрімкий розвиток «дівчат» дадуть гроверу можливість досить швидко насолодитися плодами власної праці. Локація прикраситься невеликими розтишками з великою кількістю суцвіть підвищеної щільності на всіх без винятку гілках. Останні кілька декад ботанікам слід з особливою уважністю поставитися до крихкості бічних відгалужень. Можливо, деяким з них будуть потрібні підпірки, настільки важкі шишки коноплі від смоли, що наливається.

  Медичне застосування конопель Peppermint Kush

  У медицині стафф застосовують як протиблювотний, знеболюючий засіб. Хороший антистрес для пацієнтів, які страждають від нападів тривоги та паніки. Трава нормалізує психоемоційний стан та знімає нервову перенапругу. Рекомендується до вживання у другій половині дня.

  Смак та ефект коноплі Peppermint Kush

  М'ятно-перечна смакоароматика фігурує ще на кольорі, активніше розкриваючись у процесі куріння. На курця має розслаблюючу дію, надаючи впевненості власним думкам, життєрадісність, умиротворення.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:надає розслабляючу дію, надаючи впевненість власним думкам
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Stella Blue x Nepali Kush
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6509
  Buy Peppermint Kush feminised Barneys Farm
  Голландські бридери подарували світу не один унікальний гібрид, який здобув всесвітню славу. Щоб замовити насіння конопель цього штаму, зробіть лише кілька кліків і чекайте зворотного зв'язку від наших менеджерів.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду