• Огляд

  З такими батьками, яких спеціально відібрали селекціонери Dutch Passion, у гібрида Оранж Хілл Спешл не було вибору, окрім як знайти популярність серед новачків та майстрів гровінга. Крос стрейна Orange Bud і California Orange вийшов на славу. Брідери презентували штам із забійним вмістом тетрагідроканнабінолу та приголомшливою врожайністю. Це практично відразу оцінили експерти з журі «Highlife Cannabus Cup» в 2015-му році, вручили «бронзу» його творцям в категорії «Bio».

  Загальні характеристики конопель Orange Hill Special

  21% ТГК - чи варто тут щось ще говорити? Таким забійним вмістом психоактивних фітоканнабіноідів можуть похвалитися не багато сортів марихуани. Додайте ще з очевидних переваг високу врожайність (до 450 грамів з куща) і простоту вирощування. Чим не шедевр від брідерів з Нідерландів? Цвітуть рослини висотою близько метра, близько дев'яти тижнів в індорі, зі збором врожаю в аутдорі до кінця вересня або трохи пізніше.

  Вирощування конопель Orange Hill Special

  Вирощування конопель в домашніх умовах все одно буде пріоритетнішим відкритому грунту, навіть якщо ви будете використовувати найпростіший гроубокс. Але це не забороняє вам займатися культивуванням штаму на присадибній ділянці. Врожай, що відрізняється якістю і кількістю, вас все одно порадує. Стрейн прийнятний, як новачкам, так і справжнім професіоналам. Різниця буде лише в результаті, але з чогось треба ж починати. До піку зрілості шишки конопель рясно покриються смолою і прикрасяться витонченими помаранчевими волосками. Не забудьте в фазі цвітіння виробляти регулярно вносити підживлення рослинам, це вплине на підсумковий харвест.

  Медичне застосування конопель Orange Hill Special

  Марихуана Orange Hill Special з першого прийому позбавить вас від проблем з апетитом і стабільністю сну. А ще, вона з легкістю виведе вас зі стресу в виключно позитивний стан.

  Запах, аромат і ефект конопель Orange Hill Special

  Аромат канабісу виражено цитрусовий з кислинкою лимона і солодкістю апельсина. Смак диму насичений і солодкий, з тими ж цитрусовими відтінками. Курця відразу захоплює ейфорія з розслабленням, доставляючи максимум задоволення тут і зараз. Пропорційний баланс Indica і Sativa не дає повністю піти в медитативний стан, тримаючи енергію на достатньому рівні.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія з розслабленням, доставляючи максимум задоволення тут і зараз
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Orange Bud x California Orange
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3955
  Buy Orange Hill Special feminised Dutch Passion Seeds
  Врожай, що відрізняється якістю і кількістю, вас все одно порадує. Стрейн прийнятний, як новачкам, так і справжнім професіоналам. Різниця буде лише в результаті, але з чогось треба ж починати.
   Немає в наявності  Україна
  1 198 грн.

  2 reviews for Orange Hill Special feminised Dutch Passion Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 08:06
  еаеа

  По-перше, дякую вам вам, за швидкість доставки, по-друге, за бонус і в третіх за подарунок, мені його якраз не вистачало. Вообщем молодці, бажаю вам, терпіння на кожного клієнта.

  • 09 травня 2019 09:41
  Orange

  стоит ли здесь что-то еще говорить? Таким убойным содержанием психоактивного фитоканнабиноида могут похвастаться не многие сорта марихуаны. Добавьте еще из очевидных достоинств высокую урожайность (до 450 грамм с куста) и простоту выращивания.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду