• Огляд

  Перший призер HTCC 1998 з чистою генетичною лінією відомої конопляної культури Almost pure Haze. Тому не дивно, що йому притаманні практично всі властивості сатіви, розведеної невеликою 10% кількістю індічного фенотипу. Фемінізовані насіння канабісу Neville's Haze feminised виділяються високим відсотком схожості, а рослини активним зростом, рекордною врожайністю і здатністю протистояти агресивним атакам негативного середовища.

  Загальні характеристики конопель Neville's Haze

  Цвітіння в умовах приміщення триває до 14 тижнів з подальшим виходом 700 грамів суцвіть з квадратного метра посіву і до 1200 грамів в середині листопада при вирощуванні культури на відкритому просторі. Досвідчені гровери воліють культивувати сорт в Indoor, де можна повною мірою впливати на розвиток культури.

  Гібрид ідеально підходить для вирощування в кліматичних регіонах з екваторіальним, тропічним, субтропічним і помірним кліматом.

  Вирощування конопель Neville's Haze

  У другій фазі цвітіння потужні довгі гілки Neville's Haze feminised рекомендується підтримати ефективним методом ScrOG або LST. Це допоможе гармонійному розвитку рослини і набуттю додаткової стійкості пагонів, обтяжених значним вантажем шишок.

  Кущ повністю розкриє унікальні властивості і обдарує щедрим врожаєм тільки за умови сприятливих умов. Тому без достатнього досвіду вирощування "складних" стрейнів конопель, краще не експериментувати і віддати перевагу менш вибагливим культурам. У період цвітіння бутони наповнюють простір п'янким ароматом, далеким від класичного запаху марихуани, тому рекомендується заздалегідь встановити в боксі вугільний фільтр.

  Медичне застосування конопель Neville's Haze

  Штам з прекрасною генетичною спадковістю і майже 23% вмістом ТГК давно і стійко прописався в медицині як потужний засіб від депресії, хронічної втоми і нервового виснаження. Ліквідує біль, м'язові спазми і безсоння. Також допомагає протистояти епілептичним симптомам, хвороби Паркінсона та розсіяного склерозу.

  Аромат, смак і ефект конопель Neville's Haze

  Суцвіття випромінюють складний букет з нотками лимона, винограду та сливи, зачаровують стійкістю і інтенсивністю. Такий щедрий психоактивний коктейль на тлі приємної розслабленості і легкої ейфорії давно заслужив повагу досвідчених растаманів.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з початку листопада до середині листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:психоактивний коктейль на тлі приємної розслабленості і легкої ейфорії
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Almost pure Haze
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3648
  Buy Neville's Haze feminised Green House Seeds
  У другій фазі цвітіння потужні довгі гілки Neville's Haze feminised рекомендується підтримати ефективним методом ScrOG або LST.
   Немає в наявності 
  380 грн.

  1 review for Neville's Haze feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 07:20
  Neville's

  Беру на этом сайте не первый год.Ни разу не подвели семки.Рекомендую

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду