• Огляд

  Фемінізований сорт конопель Molotov cocktail - чудовий і потужний психоактивний стрейн з домінуючою індікою в генному пантеоні. Сходи вразять невибагливою і податливою вдачею і сформують шикарні рослини з великими листками і важкими шишками з ароматною смолою. До кінця життєвого циклу рекомендується підв'язати найперспективніші бічні гілки, щоб не допустити надлому під вагою бутонів. В імені стрейна прихована підказка на міць кінцевого продукту. Звичайно, затяжка не спалить курця, але незабутня наркотична подорож в гавань важкого гашишного сп'яніння гарантована.

  Висота зросту не перевищує 80 сантиметрів у висоту, а цвітіння триває всього лише 60 днів. Аромат під час розвитку нагадує суміш дизельного сканку з нотками вологої деревини і сирої землі.

  Походження конопель Molotov cocktail

  Фемінізоване насіння конопель Molotov cocktail отримане досвідченими селекціонерами сід-банку Ganja Seeds шляхом схрещування оригінального афгані і добірного фенотипу сканк від приватних брідерів Канади. Рівень ТГК досягає 22%.

  Особливості вирощування конопель Molotov cocktail

  Насіння конопель Molotov cocktail feminised порадує цінителів індорного вирощування, а також любителів аутдору і теплиць. Компактність рослин дозволяє хитро замаскувати свою плантацію у високій траві і серед низькорослих чагарників.

  Культивувати представлений сорт краще за допомогою техніки SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 500 грам готового сухого продукту.

  Рекомендоване освітлення - 250-600 Ватт Днат. Можна також застосовувати ЕСЛ і ЛЕД від 100 Ватт при вирощуванні в скромних шафах і системних блоках. В якості грунту використовують суміш кокосового волокна, крупного перліту і збагаченого грунту (торф, компостна земля або земля з магазину). Вирощують кущі в горщиках від 7 літрів.

  Смак і ефект конопель Molotov cocktail

  Ароматична композиція стрейна порадує любителів класичного сканку, родом з 70-х років. У композиції чітко відчуваються нотки дизельного палива, мускусу і вологої деревини. Дим міцний, але густий і швидко вводить в стан наркотичного трансу, подібного до того, який описаний А.Дюма в "Граф Монте-Крісто". Заспокійливе, майже заколисливе коливання, з повною плутаниною в голові, очікує кожного, хто повторить затяжку Molotov cocktail feminised.

  Медичні характеристики конопель Molotov cocktail

  Високий медичний потенціал культури дозволяє застосовувати екстракти і висушені суцвіття для лікування психічних розладів, виведення з глибокої депресії, а також в якості заспокійливого і знеболюючого засобу. Відмінно усуває біль і знімає тривожні стани.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:швидко вводить в стан наркотичного трансу, майже заколисливе коливання, що межує з баченнями і повною плутаниною в голові
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk x Afghani
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1638
  Buy Molotov Cocktail feminised Ganja Seeds
  До кінця життєвого циклу рекомендується підв'язати найперспективніші бічні гілки, щоб не допустити надлому під вагою бутонів. В імені стрейна прихована підказка на міць кінцевого продукту.
   В наявності  Україна
  279,60 грн.

  17 reviews for Molotov Cocktail feminised Ganja Seeds

  16
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.9 / 5
  4.94 із 5 зірок
  • 12 травня 2023 01:12
  Молотов коктейль

  Было 6 семок. Все взошли. Но их рост, у меня были под два метра в открытом грунте. При прищипке, было 6 верхушек.Скурил.попробовал пойти, и меня шатало. До харва не доросли, пришлось срезать. Палево. Думаю если бы вызрели то была бы убойной травой.

  • 06 червня 2019 19:03
  Ganja Seeds

  Сайт бомба, доставка бистра. Бонус отримав, приємно, здивували Дякую!

  • 10 вересня 2018 11:42
  спс

  Магаз крутой! Семки пришли быстро. Уже выращиваю , будем ждать урожая

  • 03 лютого 2018 14:19
  агаонь

  Само название мотивирует пробу снять с этого растения.Я кратенько скажу что растил эти семя ,купил их тут по месту.Трава-огонь беспощадный)

  • 10 січня 2018 16:40
  тестовый

  Семена взошли быстро на 3й день,я даже понервничать не успел,хорошо вышли мощно из грунта и сейчас нежаться под эсл 105 ватт.Тест на всхожесть семки этого сорта лично у меня ппрошли.Живучие на 100500балов!

  • 07 грудня 2017 17:40
  бонусы всегда радуют

  нереально крутой магазин,сколько раз уже покупаю семяна тут все не могу привыкнуть что и скидку дают и семочки еще в качестве бонуса кладут! так и работайте бро!

  • 13 листопада 2017 16:28
  рекомнедую бразики можно брать

  забрал посылочку с семенами,отличные семки должен вам сказать приехали просто как капельки воды похожи друг на дружку .Через 2 дня и чуть - они проросли и были высажены в систему периодики, и теперь у меня они уже начинают цвести ,а на улице листья опадают и холодно а в моем боксе днат,гибропоника и "цветы "

  • 17 вересня 2017 18:18
  все просто супер

  Cнова заказал в этом магазине себе семян,будет чем занятся зимой,долгими холодными вечерами.Благодарю вас за бонус и за быструю отправку.Все как всегда супер.Не было разочарований за эти 2 года которые мы с вами сотрудничаем

  • 26 січня 2015 17:16
  n9rF

  Очень даже не чего сорт, меня очень удивил, всем советую, уже см 23 выросло, я очень рад срезал на пробу не много и мне очень понравилось, накуривает волшебно, мне лично помогло от головной боли, не знаю кому как но мене этот сорт понравился, буду еще брать)

  • 19 січня 2015 13:23
  Отличнийший

  Не знаю как вам, а мне сорт понравился, он не прихотлив к уходу, растет все без проблем, урожйа хороший, эффект от курения тоже класс, все просто на высотке, магазину спасибо за бонусы, Всем советую этот сорт!

  • 15 січня 2015 15:05
  Хороший

  Не знаю как вам, но мне сорт очень понравился, проролсло все классно, через месяц уже срезал на пробу, накуривает вообще бомба просто, что еще нужно?) моим друзьям тоже понравился, так что всем советую по пробовать!

  • 12 січня 2015 16:39
  Cerry

  Не плохой такой сорт, лично мне понравился, возможно еще раз его возьму)

  • 09 січня 2015 18:49
  se

  хороший такой сорт очень обрадовал когда выхнул))

  • 08 січня 2015 13:31
  класс

  Классын сорт, всем советую по пробувать))

  • 06 січня 2015 19:17
  пойдет)

  Не давно брал, проросло все отлично, качеством доволен, пыхнул и не мог со стула встать)) очень понравился сорт)

  • 05 січня 2015 23:55
  дурь

  Хорошая дурь, берите не пожалеет)

  • 10 червня 2014 17:24
  унесло

  отличная шмаль, убивает с первой хапки =)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду