• Огляд

  У створенні фемінізованого сорту канабісу брали участь не потребуючи реклами Haze і White Widow. А виведене селекційним шляхом співвідношення Indica-60% і Sativa 40% з колумбійськими, індійськими, мексиканськими, бразильськими і тайландськими коріннями, плюс 21 процентний вміст ТГК забезпечили новій культурі високі медичні та психоделічні властивості.

  Загальні характеристики конопель Moby Dick

  Якісне насіння конопель Moby Dick feminised формують кущі, які радують стрімкістю росту, швидкістю цвітіння, щедрим врожаєм, а також викликають незабутнє враження своїм зовнішнім виглядом - під час періоду цвітіння високі стрункі рослини покриваються великою кількістю чарівних смолистих суцвіть.

  Всього 65-70 днів і канабіс висотою до 3 метрів готовий до харвесту. У північних районах цей час припадає на жовтень місяць. При культивації в Indoor з одного м2 посівної площі збирають до 800 грамів суцвіть, а з куща вирощеного на відкритому повітрі, ще більше.

  Вирощування конопель Moby Dick

  Гібрид не вимагає особливої дбайливості і уваги коноплярів, проте в повній мірі розкриє потенціал тільки працьовитому гроверу.

  Насіння конопель Moby Dick feminised адаптовані до будь-яких кліматичних умов і типу грунту. Така невибагливість допоможе початківцям гроверам швидко освоїти науку вирощування конопель.

  Медичне застосування конопель Moby Dick

  Штам міцно завоював популярність одного з ефективних медичних сортів канабісу, який використовується для лікування депресії і психічних розладів. Також допомагає контролювати напади паніки і агресії, підвищує уважність і зосередженість, покращує пам'ять.

  Аромат, смак і ефект конопель Moby Dick

  «Мобі Дік» має досить сильний і збалансований вплив, властивий кращим сортам індіка і сатіва. Ароматизований тонізуючий дим з пряним інтенсивним ароматом і унікальними екзотичними нотками накриває потужною ейфорійною хвилею, даруючи відмінний настрій і товариськість.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:накриває потужною ейфорічній хвилею, дарована відмінний настрій і товариськість
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Haze X White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3624
  Buy Moby Dick feminised Green House Seeds
  Якісне насіння конопель Moby Dick feminised формують кущі, які радують стрімкістю росту, швидкістю цвітіння, щедрим врожаєм, а також викликають незабутнє враження своїм зовнішнім виглядом.
   Немає в наявності 
  280 грн.

  1 review for Moby Dick feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 23:45
  вкус

  Na smak sort duzhe nezvychaynyy, aromat fruktovyy, viddaleno nahaduye med. Danyy sort maye duzhe potuzhnym i stiykym efektom, yakyy trymayetʹsya do 5 hodyn. Pochuttya eyforiyi dopomahaye pobuvaty v nevahomosti. Pislya tsʹoho nastaye rozslablenistʹ i lehkistʹ.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду