Насіння конопель Hindu Kush feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Гіндукуш – унікальне місце на планеті Земля у контексті канна-культури. Тут народжені предки суттєвої частини сучасного асортименту будь-якого насіннєвого банку, включаючи Ganja LiveSeeds. Для створення індичного штаму Hindu Kush feminised використовувалися добірні сорти канабісу, назви яких селекціонери вирішили не афішувати. Замовити насіння конопель даного стрейну в інтернет-магазині GanjaSeeds можна всього в кілька кліків.

  Загальні характеристики конопель Hindu Kush


  Неймовірно стрімке цвітіння у розтинок триває лише сім тижнів. Проєцюючи гровінг в аутдор, посадка навесні подарує харвест вже в останніх числах першого осіннього місяця. Очевидне домінування індики у генотипі. І це ще не всі ознаки. Орієнтовна висота дозрілих фемінізованих рослин Хінду Куш коливається в межах 115-130 сантиметрів. У готовому стафе відсоток тетрагідроканнабінолу досягає 21%, неймовірно.

  Вирощування конопель Hindu Kush


  Компактні розміри та чудова кущистість дозволяють максимально ефективно використовувати обмежений простір індору. У той же час прихильники потайного гровінгу зможуть реалізувати завдання, не привертаючи зайвої уваги. Фотофем відмінно підходить коноплярам будь-якого рівня підготовки. Новачки освоїть ази садівництва, майстри досягнуть вражаючих показників. Відсутність серйозних вимог щодо догляду та швидкість зростання дозволяють гроверам збирати по кілька врожаїв за сезон.

  Медичне застосування конопель Hindu Kush


  Лікувальна марихуана чудово справляється з больовими відчуттями, нівелює м'язові спазми, запобігає депресії та апатії. Повною мірою відновлює здоровий апетит та знижує нудоту, зміцнює сон. Згідно з останніми дослідженнями, ганджа стимулює покращення пам'яті, а також приносить користь у лікуванні рідкісних форм епілепсії та розсіяного склерозу.

  Смак та ефект коноплі Hindu Kush


  Характерний запах конопель доповнюється фруктовими нотками. Загальна гама розкривається в димі злегка солодкуватим присмаком. Куріння викликає типове сковує тіло дію, розслаблюючи кожну клітину до краю. Розум очищається від нав'язливих рутинних думок, огортаючи радістю та вселенським щастям.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Hindu Kush feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6329
   Buy Насіння конопель Hindu Kush feminised GanjaLiveSeeds
   Характерний запах конопель доповнюється перочно-пряними нотками. Загальна гама розкривається в димі злегка солодкуватим присмаком. Куріння викликає типове сковує тіло дію, розслаблюючи кожну клітину до краю.
   Артикул:GS06329
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду