• Огляд

  Фемінізований сорт Haze - це представник сатіви. Ці насіння конопель підходять виключно для Indoor, оскільки затягнутий період цвітіння триває близько 95 днів. Кущ виростає високим і статним, листя світло-зелене, довгасте. Суцвіття великі, але витягнуті і мають не щільну пухнасту структуру. У початківців ботаніків даний Стрейн може викликати труднощі в процесі культивації, оскільки буде потрібно контролювати зріст культури за допомогою застосування різних технік.

  Походження конопель Haze

  Представлений штам вперше з'явився на ринку в 1970-х роках. В основі генетики оригінального «Хейз» лежить чарівна суміш з колумбійських, мексиканських, тайських і ямайських сортів. Даний гібрид повністю стабілізовано, а насіння канабісу демонструють високий відсоток схожості.

  Вирощування конопель Haze

  Рослина Haze любить простір, тому ботаніку необхідно подбати про високий гроубокс. Шляхом загинання, підрізування або укладанням растіхи під сітку, конопляр зможе регулювати висоту культури. Растішка виділяє помітний конопляний запах в період цвітіння, тому слід своєчасно встановити в боксі вугільний фільтр. Збільшити загальну продуктивність допоможе метод клонування.

  Аромат і ефект конопель Haze

  Пахощі пролікованих сухих шишок даного Стрейна нагадують якісний липкий гашиш. Вплив вкрай тривалий і сильний. Одна затяжка здатна справити неймовірно піднесену дію, настрій миттєво поліпшується до максимуму, з'являється бажання творити, вести рухливий спосіб життя, прокидається товариськість і любов до життя.

  Медичне застосування конопель Haze

  Цей штам активно використовують в лікарських цілях. Марихуана чудово допомагає при епілепсії, справляється із запущеною депресією, нервовим виснаженням, хронічною втомою і необгрунтованими нападами тривоги.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Colombia
  Час збору врожаю:з початку листопада до середині листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:настрій миттєво поліпшується до максимуму, з'являється бажання творити
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Mexica x Colombia x Thai x Jamaica
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6654
  Buy Haze feminised Ganja Seeds
  Це насіння конопель підходить виключно для Indoor, оскільки затягнутий період цвітіння триває близько 95 днів. Кущ виростає високим і статним, листя світло-зелене, довгасте.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду