• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Grapefruit Diesel feminised - це гібридний штам, який дає на диво живучі сходи, здатні в короткий термін порадувати садівника винятковим продуктом високої якості. Гібрид містить 60% індіки і 40% сатіви. Цвітіння стрейна триває 10 тижнів. За цей час він здатний наростити значну шишечну масу, вкриту товстим килимом блискучих трихом.

  Фенотип Grapefruit Diesel feminised, представлений українським сідбанком GanjaSeeds має особливість міняти забарвлення листя з зеленого до ніжного яскраво-червоного. Аромат під час цвітіння характеризується стійкою палітрою цитрусових ноток з легким відтінком прянощів. Незважаючи на витончену смакову палітру, аромат дуже їдкий і стійкий, тому рекомендується оснастити бокс якісною вентиляцією з вугільним фільтром.

  Рівень ТГК досягає 20%. Ефект такий же сильний як і запах і здатний нокаутувати навіть досвідченого любителя селекційного канабісу з високою толерантністю.

  Сорт поширений серед гроверів США, а також в пошані у багатьох зірок шоу-бізнесу. Про його неймовірний аромат і ефект складалися пісні.

  Родовід Grapefruit Diesel

  Насіння конопель Грейпфрутовий Дизель були отримані в результаті схрещування легендарних сортів Grapefruit і Diesel. Тривалий і послідовний відбір найкращих рослин дозволив отримати унікальну і стабільну материнську рослину, та явив світу гібрид, чиї суцвіття так високо цінуються на ринку марихуани.

  Особливості вирощування конопель Grapefruit Diesel

  Насіння конопель Grapefruit Diesel feminised підходить як для умов відкритого грунту, так і для домашньої оранжереї. Цвітіння триває 8-10 тижнів. Коренева система штаму надає перевагу великим резервуарам, об'ємом 12-15 літрів. Більш скромні горщики також дозволять рослині розкрити потенціал, але врожайність пропорційно знизиться.

  На стадії вегетативного росту кущів буде досить тих поживних елементів, що знаходяться в грунті, а з переходом на цвітіння гроверу доведеться регулярно підгодовувати свою "дівчинку".

  Урожайність в гроурумі складе 450-600 грам з одного квадратного метра при SCROG і до 1000 г з одного куща на вулиці в кінці жовтня. Рекомендоване освітлення: 400-600 Ватт.

  Смак і ефект конопель Grapefruit Diesel

  Подрібнені сухі бутони штаму зберігають їдкий цитрусовий аромат, до якого додаються тонкі нафтові інтонації. Міцний і густий дим залишає виразний гашишний післясмак і викликає потужну хвилю ейфорічній радості і неймовірного підйому. Енергія теплими хвилями стрімко пошириться по тілу, знявши всі м'язові блоки, і дозволить піднятися над дійсністю. Легкість, безтурботність і стан неймовірного задоволення собою і навколишнім світом будуть супроводжувати курця протягом 1,5-2 годин, після чого настане плавний відлив. Тиша і спокій наповнять свідомість, позбавивши рій метушливих думок права на голос. Заколисуючий "стоун" неквапливо відведе до релаксації, де можна піддатися безтурботному відпочинку.

  Медичні характеристики конопель Grapefruit Diesel

  Терапевтичний потенціал дозволяє вживати екстракти як релаксант, а також як засіб для зняття втоми і тривоги. Добре проявив себе стрейн як знеболюючий і заспокійливий.

  У нашому магазині можна купити насіння конопель Грейпфрутовий Дизель і побалувати себе легендарним продуктом. Всі товари відправляються в оригінальній (фірмовій) упаковці, що перешкоджає пошкодженню «горішків» при транспортуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Дизельний
  Ефект:хвиля ейфорічній радості переходить в розслаблення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:рекомендується оснастити бокс якісної вентиляцією з вугільним фільтром
  :середнє
  :Grapefruit х Diesel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3311
  Buy Grapefruit Diesel feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Grapefruit Diesel feminised підходить як для умов відкритого грунту, так і для домашньої оранжереї. Цвітіння триває 8-10 тижнів. Коренева система штаму надає перевагу великим резервуарам.
   В наявності 
  119,60 грн.

  5 reviews for Grapefruit Diesel feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 29 вересня 2020 11:21
  Спасибо

  Ну что, отзыв по харвесту. Запах стоял конечно очень сильный. Он был больше цитрусовый, но очень привлекал внимание. Сменил не один фильтр. Урожайность достойная. С квадрата собрал 540 грамм. Эффект еще предстоит узнать, пробовал пока только перед пролечкой. Через пару недель можно будет больше сказать об эффекте. Всем мир. Магазину уважение

  • 03 липня 2019 14:11
  урожайно

  Очень хороший урожай, ветки лучше в середине цветения подпереть, могут поломаться под весом шишек. Хороший урожай в сухом виде выходит. возьму на следующий гров ещё парочку семян

  • 03 липня 2019 14:04
  круто

  Поставил куст в огороде под солнышко) прекрасно растёт, запах ну в метрах 7 слышно) как будто апельсины где-то растут) выглядит красиво шишки просто класс! взял ещё 5 штук очень понравился

  • 03 липня 2019 13:58
  благодарочка

  2 дня назад пришли семена, вот уже про клюнулись и сидят в земле, доставили быстро, и всё без напряга и головняков, спасибо вам за вашу работу.

  • 04 червня 2019 15:49
  хзщшг

  Здравствуйте! Заказ приехал, очень быстро.Всё понравилось, классный сорт конопли! Спасибо за подарок, хочется вернуться к вам ещё не раз.)))))

  • 27 травня 2019 10:48
  Ganja Seeds

  Всем привет! Что на в кус,что на запах, очень прикольная. Мне нравится очень что конопля помогает в целях медицины. Мне лично помагает убрать стресс и головную боль.Ganja Seeds как для меня это самая лучшая конопля какую я только пробувал.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду