• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель від іспанського банку Мандала Far Out feminised - це якісний гібрид, отриманий шляхом схрещування Columbia Sativa/Haze та Blueberry, що зберіг всі класичні сативні особливості.

  Цвітіння сорту трохи затягнуте, а сам процес культивації вимагає від гровера певного досвіду. Виробник рекомендує не вирощувати рослини у великому горщику постійно. Найкращим варіантом буде висадка сходів у невеликі ємності 3-4 літри та пересадка їх у великі контейнери в міру розвитку. Стрейн негативно реагує на надмірне внесення добрив, тому новачкам слід використовувати простіші добавки у вигляді концентрату біогумусу та "компоту" на основі кінського посліду.

  Протягом періоду цвітіння Far Out feminised виробляє подовжені вершини, що своїм зовнішнім виглядом нагадують лисий хвіст. Шишки тугі і важкі, тому садівникові краще заздалегідь підв'язати найперспективніші відгалуження, щоб уникнути надлому під вагою суцвіть. Більшість кущиків досягають 100-120 см у висоту. Штам можна культивувати у відкритому ґрунті, домашньому гроубоксі, теплиці, а також на гідропонній установці. Лендрейс відмінно протистоїть цвілі та шкідникам.

  Ідеальне співвідношення листя та шишок полегшить та прискорить манікюринг.

  Родовід Far Out


  Насіння коноплі Far Out містить чудові гени оригінальної Сативи родом з Колумбії, а також генетику Haze і Blueberry.

  Особливості вирощування конопель Far Out


  Елітне насіння конопель має високий відсоток схожості за умови замочування їх у воді та пророщування у ватних дисках. Цвітіння в індорі триває 75 днів, а в аутдорі врожай збирають у жовтні у південних регіонах та у листопаді у північних. Найкращих результатів досягне гровер, який забезпечив паросткам канабісу освітлення 400-600 Ватт. Коренева система розтишок віддає перевагу пористій структурі грунту, тому до складу грунту рекомендується додати вермикуліт або крупний перліт.

  Врожайність на вулиці досягає 800-1000 грамів з однієї рослини, а в домашній оранжереї штам порадує 350-400 г. на один квадратний метр.

  Смак та ефект коноплі Far Out


  Дим ароматний і нагадує нотки чебрецю, обрамлені фруктовими композиціями. Післясмак солодкий і приємний. Поєднує відтінки тропічних фруктів з легкою кислинкою. Вживання суцвіть викликає експансивний, церебральний ефект, що характеризується високим натхненним почуттям радості та щастя. Стрейн спонукає до спілкування та активних дій.

  Медичні характеристики коноплі Far Out


  Терапевтично потенціал дозволяє застосовувати екстракти та сухі бутони для боротьби з депресією, пригніченим станом та втратою життєвого тонусу. Часто застосовують як знеболюючий засіб при мігрені.

  Купити насіння конопель від Мандала можна в нашому магазині за два кліки. Весь матеріал поставляється в оригінальній упаковці.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:експансивний, церебральний
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:співвідношення листя і шишок полегшить і прискорить манікюрінг
  :середнє
  :Columbia Sativa х Haze х Blueberry
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3269
  Buy Far Out feminised Mandala Seeds
  Фемінізоване насіння конопель від іспанського банку Мандала Far Out feminised - це якісний гібрид, отриманий шляхом схрещування Columbia Sativa/haze та Blueberry, що зберіг всі класичні сативні особливості. Цвітіння сорту трохи затягнуте, а сам процес культивації вимагає від гровера певного досвіду.
   Немає в наявності  Україна
  720 грн.

  1 review for Far Out feminised Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 травня 2019 09:39
  Благодарность

  Ребята. отличные семена конопли, просто бомба!!!!!!)) я ещё такого некогда не видел, и не слышал про эту травку.Кто думает брать или не брать - берите,точно не пожалеете.Курить можно с удовольствием если что. При этом в полне адекватный, а не так как после бухла. Запах у него просто прекрасен,а главное что очень качественная травка. Ребятам большое спасибо за такай продукт.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду