• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Exodus Cheese - прекрасний насіннєвий матеріал від бридерів сід-банку Ganja Seeds. Пишні сходи здивують стрімким ростом і продемонструють стійкість до температурних перепадів. Відмінною особливістю стрейна є структура куща. Рослина практично не формує центральну колу і розвивається виключно в ширину. На численних бічних гілках наливаються життєвою силою тугі і важкі суцвіття, покриті жирним шаром блискучих трихом. У фенотипі штаму присутня рівна кількість індіки і сатіви, що гарантує бездоганний збалансований вплив. Цвітіння триває 7-9 тижнів, а рівень ТГК досягає 20%. У висоту кущі рідко перевищують 60 сантиметрів.

  Походження конопель Exodus Cheese

  Елітне фемінізоване насіння конопель Exodus Cheese отримане селекціонерами Ganja Seeds в процесі селекції оригінальної "сирної" генетики, що давно завоювала серця гроверів по всьому світу.

  Особливості вирощування конопель Exodus Cheese

  Насіння конопель Exodus Cheese feminised прекрасно адаптоване під вирощування в аутдорі, індорі і садовій теплиці. Компактні кущики стануть чудовим доповненням в дизайні тераси або садової ділянки.

  Стрейн піддається тренуванням і належним чином лягає "під сітку" (SCROG). Винахідливий гровер зможе також застосувати техніку SOG. Клонування дозволяє раціонально використовувати наявну площу для культивації, і дає можливість збільшити показник врожайності. Материнську рослину можна роками підтримувати на вегетативній стадії, постійно маючи доступ до черенків. Такий підхід допоможе заощадити на покупці насіннєвого матеріалу.

  З одного квадратного метра знімають до 550 грам сухих бутонів або до 600 грам з однієї рослини в аутдорі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. В якості поживного субстрату використовують суміш кокосового волокна, торфу й крупного перліту. Горщики - 5-12 літрів.

  Смак і ефект конопель Exodus Cheese

  Запаморочливий аромат фруктів з відтінками хвойного лісу і вологої деревини припаде до вподоби кожному цінителю висококласної марихуани. М'який солодкуватий дим викличе нокаутуючий стоун, який надовго прикує до дивана і дозволить випробувати приємну розслабленість і чудове умиротворення, що супроводжується гармонією з навколишнім світом.

  Медичні характеристики конопель Exodus Cheese

  Терапевтичний потенціал представленої культури дає можливість використовувати сухі і проліковані суцвіття як антидепресант, а також як знеболюючий і стимулюючий апетит засіб.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:нокаутуючий стоун, який надовго прикує до дивана і дозволить випробувати приємну розслабленість
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1613
  Buy Exodus Cheese feminised Ganja Seeds
  Стрейн піддається тренуванням і належним чином лягає "під сітку" (SCROG). Винахідливий гровер зможе також застосувати техніку SOG.
   В наявності  Україна
  159,60 грн.

  2 reviews for Exodus Cheese feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 10:07
  мпекшр

  Спасибі за подарунок, вже ростемо)

  • 19 квітня 2018 19:34
  "{"

  Много читал про этот штамм марихуаны но вот в реале емена нашлиь только тут,Взял на проб 15 штчек ,поылка в пути,буду пробовать что зазверь такой.Магазин ГС подшустрил однако с семечками E-CH так вовремя для меня

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду