• Огляд

  У процесі виведення даного фемінізованого сорту конопель використовувалися видатні штами «Критикал Плюс» та «Джек Херер». У кожного своя історія та власні переваги, повною мірою запозичені новоствореним гібридом. Бридерам, які представляють сідбанк GanjaLiveSeeds, довелося вкласти масу зусиль щодо реалізації селекційного проекту і для виведення підсумкового продукту на ринок. Продукція доступна для замовлення в інтернет магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Critical Jack


  У генотипі Critical Jack feminised ідеально переплелися сатива з індикою, де незначна домінанта належить другій. Шикарна врожайність у межах 625 грамів з квадратного метра експлуатованої площі обумовлена вражаючою висотою дорослих «дівчаток», що досягають триметрової позначки. Частка тетрагідроканнабінолу в готовому стафі стабільно висока. Цвітуть розтишки упродовж восьми-дев'яти тижнів, з аутдорним піком зрілості на межі вересня-жовтня.

  Вирощування конопель Critical Jack


  Насіння фем конопель однозначно сходить. Скільки сімок – стільки й пагонів. У догляді немає важливих вимог, доступних навіть малодосвідченим гроверам. Оптимальний клімат культивації – середземноморський, тому жителям регіонів із коротким та холодним літом бажано обирати оранжереї чи парники. Для садоводів, що віддають перевагу гроубокси, рекомендується уважно відстежувати вегетативну фазу, не допускаючи надлишку росту.

  Медичне застосування конопель Critical Jack


  Як показують актуальні дослідження вчених, ганджа сприяє зняттю больових відчуттів, нівелювання спазмів у м'язах, уняття оніміння в кінцівках. Також траву використовують у знятті стресу, нервової перенапруги, нудоти.

  Смак та ефект коноплі Critical Jack


  Неповторний аромат марихуани напрочуд багатогранний, демонструючи складний букет хвої, цитрусу, пахощів, прянощів і витончених тонів шляхетної деревини. Дим утворюється щільний, насичений, із приємною насолодою. Куріння ганджі викликає непереборне бажання творити та вирішувати складні завдання. Поступово енергія почне згасати, заспокоюючи, утихомирюючи і налаштовуючи на максимальне розслаблення.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:викликає бажання творити і розслабляє
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Critical + x Jack Herer
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6305
  Buy Critical Jack feminised GanjaLiveSeeds
  Неповторний аромат марихуани напрочуд багатогранний, демонструючи складний букет цитрусу, пахощів, прянощів і витончених тонів шляхетної деревини. Дим утворюється щільний, насичений, із приємною насолодою.
  Артикул:GS06305
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду