• Огляд

  Оригінальний крос ароматного сорту коноплі Blueberry з досить рідкісним «Кримським Хешем» став основою чудового фотофему Crimea Blue. Скусоароматика новинки вийшла зовсім іншою, а домінування індики надало їй неповторної сили дії. Щоб замовити насіння марихуани даного гібрида, просто оформіть заявку та наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення.

  Загальні характеристики коноплі Crimea Blue

  Індіка переважає над сативою колосально (80/20), даючи гроверу можливість вже у вересні збирати плоди своєї праці на грядці. Цвітіння в індорі займає сім-вісім тижнів. Середня висота дорослих особин коливається не більше метрової позначки максимум. Урожайність штаму на рівні 600 г стаффа з квадратного метра. Відсотковий вміст тетрагідроканнабінолу складає 18,5%.

  Вирощування конопель Crimea Blue

  Для новачків гровінгу культура цікавить своєю здатністю самостійно розвиватися, без докладання особливих зусиль. Однак, за наявності певних навичок і умінь, досвідчені конопляри, що використовують техніки SOG і SCROG зможуть досягти приголомшливого результату. Аромати, що виділяються шишками, можуть створювати певні труднощі для «партизан», а також майстрів, що застосовують гроубокси, гроуруми. Останнім рекомендуємо встановити у вентиляційну систему вугільний фільтр.

  Медичне застосування коноплі Crimea Blue

  Сьогодні медицина все частіше звертається до дивовижних можливостей марихуани, здатної допомагати хворим, які проходять курс хіміотерапії позбавитися важких наслідків. Пацієнтам, які мають проблеми зі сном і апетитом, трава також допоможе в нормалізації.

  Смак та ефект коноплі Crimea Blue

  Запах каннабісу має знайомий квітково-пряний тон. Дим доповнюється цитрусовим післясмаком, розширюючи палітру. Вплив на курця потужний, тривалий, з вираженим психоактивом.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:вплив потужне, тривалий, з вираженим псіхоактівом
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Crimean Hash plant x Blueberry
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6489
  Buy Crimea Blue feminised Barneys Farm
  Оригінальний крос ароматного сорту коноплі Blueberry з досить рідкісним «Кримським Хешем» став основою чудового фотофему Crimea Blue. Щоб замовити насіння марихуани даного гібрида, просто оформіть заявку та наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення.
   Немає в наявності 
  1 360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду