• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Cream 47 - ідеальний вибір, як для досвідчених коноплярів, що шукають комерційну вигоду від вирощування канабісу, так і для початківців-садівників, які вперше вирішили зайнятися мистецтвом гровінгу. Сходи стрейна порадують своїм невибагливим характером і швидко перетворяться в чудового виду статні кущі з кількома міцними бічними гілками і величезною центральною колою. Листя рослин має властивість змінювати забарвлення на протязі всього життєвого циклу від насичено зеленого до фіолетового, з проміжними червоними тонами. У висоту досягають 110-120 сантиметрів, а цвітіння триває 9 тижнів.

  Походження конопель Cream 47

  Елітне насіння конопель сорту Cream 47 feminised - результат схрещування легендарного АК зі знаменитим чемпіоном Cream Caramel. У генотипі культури домінує індіка (70%), а рівень ТГК досягає 21%.

  Особливості вирощування конопель Cream 47

  Насіння конопель Крем 47 feminised можна відразу висаджувати в родючий грунт, але досвідчені гровери рекомендують спочатку замочити "горіхи" в теплій воді на 12 годин, після чого проростити їх у вологих ватяних дисках. Така техніка пророщування допоможе домогтися стовідсоткової схожості.

  В якості поживної основи, як для індора, так і для аутдора можна використовувати суміш крупного перліту, компостної землі і кокосового волокна. Якщо відвідувати регулярно плантацію не представляється можливим, то до грунту можна додати 1,5-2 літра розбухлого гідрогелю. Така хитрість допоможе скоротити частоту поливів на 30%.

  Для освітлення в гроубоксі використовують лампи від 400 Ватт Днат або ЛЕД від 150 до маленьких шафах. Урожайність - до 750 грам при SOG або SCROG.

  Смак і ефект конопель Cream 47

  Фантастичний карамельний аромат з нотками вологої деревини заповнить всю кімнату, в якій буде скручений джоінт з пролікованої шишки представленого сорту. Маслянистий дим подарує чудове почуття відчуженості від зовнішнього світу і викличе приємну розслабленість.

  Медичні характеристики конопель Cream 47

  Культуру застосовують як седативний засіб, а також як панацею при гострих болях.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:подарує чудове почуття відчуженості від зовнішнього світу і викличе приємну розслабленість
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :АК x Cream Caramel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1603
  Buy Cream 47 feminised Ganja Seeds
  Сходи стрейна порадують своїм невибагливим характером і швидко перетворяться в чудового вигляду статні кущі з кількома міцними бічними гілками і величезною центральною колою.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Cream 47 feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 10:48
  амвс

  Вирощував пару кущів в метровому гроубокса, в 8-літровому горщиках під днати 400. Гнув і різав. З куща вийшло зібрати по 198 і 211 грам! Шикарний сорт! Любителі конопель оцінять!

  • 16 липня 2015 09:32
  Cream47

  CREAM47 был мой первый сорт,который я пробовал вырастить.
  Замочил прикусил и замочил в янтарной кислоте на 1 день,затем положил на проращивание в влажные бинты на 2 дня.С большим удивлением наблюдал за зарождении новой жизни.Я раньше никогда не занимался растениями,так как являюсь городским жителем и у меня даже не возникало на этот счёт никакого желания,а тут ,что то проростает,да ещё с такой скоростью.
  После посадки в торфяную землю росток начал проростать и скоро через 4 дня после посадки показались первая пара листиков.
  Приходилось постоянно себя сдерживать в проявлении заботы для этого маленького ростка,которое может просто убить его.Желание,что то сделать для него так и бурлило,хотелось его опрыскать и полить,подставить под солнце,что бы оно быстрее росло,а росло оно сначало на подоконнике,а затем переехало в гараж.
  После оборудования бокса для него ,когда света стало гораздо больше,чем было раньше,растение начало рости по настоящему.все нго листики тянулись к свету и после появления пола,появился запах.Запах был какой то странный,больше похожий на кофейный и достаточно сильный.
  Пришлось поставить фильтр,что бы люди не завидовали.
  Я почему то думал,что он будет расти и расти и вырастит под 2 метра,но он немного вырос и остановился ,его высота примерно 40 см.И это после высадки семени где то 40-50 дней.
  Даже как то незаметно образовались шишки и запах усилился.
  И всё,рост остановился , он как бы заснул.только пахнул.
  Ничем не болел и листья всегда одного цвета.
  Я поливал его разной химией,что бы он дал много смолы,но он никак не реагировал и не давал никакой смолы.
  Я понял,что он просто ждёт когда наступит осень.
  Поменял время когда включался и выключался свет на 12 дня и 12 ночи и он зашевелился,стал цвести с образованием смолы.
  Запах тоже усилился.примерно через полтора месяца,он начал желтеть понемногу,было ясно.что пора его срезать ибо пришёл конец его дней ,он свою миссию выполнил на все 100%.
  Сорт оказался замечательным и не прихотливым не в чём,не доставлял никаких неудобств,если есть угольный фильтр.Прощает всякие ошибки начинающих гровёров,он просто растёт несмотря ни начто.
  По качеству влияния ,тоже оказался замечательным.
  Подкормка в основном нужна на стадии цветения,что бы смолы было по больше.Полива много не требует и бокса большого для него не надо.
  В общем-отличный сорт.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду