• Огляд

  Chimera – гібридний сорт, створений на основі медичних різновидів рослини. Генетика поєднує в собі властивості індики та сативи, що забезпечує максимальний вміст ТГК, урожайність та невибагливість у догляді. Chimera має попит у медичних і терапевтичних цілях. Продукт використовують як супровід лікування онкології, захворювань органів травлення, неврологічних та стресових розладів.

  Походження конопель Chimera


  Сорт виведений з відомих гровер форм каннабісу: Thai, Hindu Kush, African Sativa і Pakistan Indica. Основну частину генофонду становить індика.

  Дикорослий сорт зустрічається у країнах із спекотним субтропічним кліматом: Марокко, Лівані, Тибеті, Індії. Батьківщиною зростання каннабісу прийнято вважати регіон Гіндукуш, що охоплює територію на кордоні Пакистану з Афганістаном.

  Зовнішній вигляд конопель Chimera


  Гени сативи забезпечують виражену висоту кущів до 2 метрів. Гіллясті відростки від центрального масивного стебла створюють контури піраміди.

  Гібрид відрізняється великим витягнутим листям зеленого кольору з характерним відтінком жовтизни. Липкі, вкриті густим шаром смоли, шишки формуються на кінцях гілок. Покриття несе захисну функцію, містить високий відсоток ТГК та забезпечує посилення аромату рослини.

  Фаза цвітіння триває до десяти тижнів. Харвест посідає жовтень. Сорт відрізняється високою врожайністю до 700 грам на м2.

  Вирощування конопель Chimera


  Життєлюбність, стійкість сативних видів та врожайність індики поєднуються в сорті Chimera, що робить різновид популярним у гроверів.

  Рослина не вибаглива у догляді. Висаджування розсади та насіння здійснюється при досягненні нічних температур рівня 15 градусів. Chimera проростає на 7 – 14 день і активно розвивається протягом 8 – 10 тижнів. Фаза цвітіння триває 3 – 4 місяці.

  Важливо забезпечити кущі належним рівнем освітлення. Добова норма становить – 14 годин.

  Удобрюють рослину азотистими складами наприкінці вегетації. У період цвітіння підгодовують сумішами із фосфором.

  Вживання та ефект конопель Chimera


  Chimera підходить для усамітнення та спокійного відпочинку. Рекомендується вживати у другій половині дня. Це допоможе відпочити, розслабитися та відключитися від побутових турбот. Після куріння спостерігається седативний ефект, розслаблення та входження у легкий медитативний стан.

  Chimera застосовують у лікувальних цілях. Рослинний продукт полегшує симптоми епілепсії, психічних та невротичних розладів широкого спектру, знімає гострий біль при захворюваннях травної системи.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Africa
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Thai x Hindu Kush x Pakistan Indica x African Sativa
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 7149
  Buy Chimera feminised THC-CBD
  Chimera – гібридний сорт, створений на основі медичних різновидів рослини. Генетика поєднує в собі властивості індики та сативи, що забезпечує максимальний вміст ТГК, урожайність та невибагливість у догляді.
   Немає в наявності 
  500 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду