• Огляд

  Фемінізоване насіння коноплі California Dream - чудовий гібрид від іспанського виробника Мандала. Стійкі та стабільні сходи чудово протистоять епідемії плісняви та гнилі. Стрейн має високий імунітет до перепадів температур і стійко переносить будь-які погодні примхи. "Каліфорнійська мрія" відмінний виробник. Стрейн порадує гровера щільними шишками та ідеальним балансом листя. Суцвіття щедро продукують величезну кількість трихом, які переливаються на сонці, немов крихітні діаманти.

  Насіння конопель виробляє живучі паростки, які спокійно переносять стрес і піддаються тренуванням, SCROG та клонуванню. Каліфорнійська мрія - найкращий вибір для новачка, який бажає пізнати ідеальний баланс сатва\індика. Кущі вибачать багато помилок з переливами і з радістю поглинуть будь-яке запропоноване добриво. Не боїться гібрид та посухи, що робить його найкращою пропозицією для першого грова.

  Родовід California Dream fem


  Елітне насіння коноплі California Dream - унікальний індико-сативний представник лінійки Mandala. Стрейн був отриманий завдяки схрещуванню Мексиканської Sativa з Афганською Indica. не стабільний клімат високогір'я дозволив індійському батькові сорту виробити і передати у спадок стійкість та високий імунітет, а спекотна Мексика нагородила сорт чудовим смаком та ефектом, злегка збільшивши період кольору.

  Особливості вирощування конопель California Dream


  Насіння коноплі California Dream має високий відсоток схожості і чудово росте в домашньому гроубоксі, теплиці та в умовах відкритого ґрунту. Рослини мають однакове зростання, форму та структуру, тому гровер може однакові результати з кожного розтишку і тим самим спрогнозувати врожайність своєї плантації.

  Через чотири тижні вегетативної стадії землі при світлі 400-600 Вт сходи витягуються до метрової висоти. Шишки мають типову форму конуса та повністю вкриті трихомами. Всі суцвіття відрізняються щільністю та великою вагою. Щоб отримати бутони приблизно одного розміру, рекомендується використовувати сітку (SCROG).

  Сорт воліє рости в збалансованому підсохлому ґрунті без надмірної кількості азоту та хімічних добавок. Ростишки чудово відгукуються на органіку: гуано кажанів, гранульований кінський гній, «чай» на основі компосту та послід травоїдних тварин. Виробник рекомендує підрізати нижні гілки, тим самим зміцнивши верхні та дозволивши кущу наростити величезну шишкову масу.

  Цвітіння в індорі триває 65 днів, а в ауті можна збирати плоди своєї праці у вересні (південні регіони) і в середині жовтня (північні). Рекомендоване світло протягом усього життєвого циклу: 400-600 Вт Днат. Урожайність у боксі досягає 450 грамів на один метр квадратний, а в умовах відкритого ґрунту садівник зможе зняти 1000 гр. сухих бутонів.

  Медичні характеристики коноплі California Dream


  Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти для лікування безсоння, зняття напруги та усунення нервозності. Часто використовують як м'язовий релаксант, а також засоби, що стимулює апетит - THC 17%.

  Смак та ефект коноплі California Dream


  Дим подарує стрімку висхідну хвилю, що змиває всі м'язові та ментальні затискачі. Кам'яне вплив супроводжується відчуттям добробуту та щастя. Штам підходить для розслаблення та веселого проведення часу в компанії близьких друзів.

  Аромат подрібненої культури наповнений нотками благородного Haze (скунс), м'яти та лікарських трав. Проліковані шишки не викличуть кашлю і залишать приємний гашишний смак з домішкою запашних спецій.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:ейфорія, розслабленість
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Sativa х Indica
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3267
  Buy California Dream feminised Mandala Seeds
  Фемінізоване насіння коноплі California Dream - чудовий гібрид від іспанського виробника Мандала. Стійкі та стабільні сходи чудово протистоять епідемії плісняви та гнилі. Стрейн має високий імунітет до перепадів температур і стійко переносить будь-які погодні примхи.
   Немає в наявності 
  720 грн.

  1 review for California Dream feminised Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 травня 2019 14:08
  Интернет-магазин

  Лучше дунуть косячек травки,и спокойно медитировать думая о добре и толерантности,чем ужираться алкоголем по пятницам как у нас это принято.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду