• Огляд

  Хороша генетична спадковість наділила насіння конопель Caboose feminised 30% Sativa і 70% Indica і гідною продуктивністю. У створенні штаму брали участь Trainwreck і Salmon Creek Big Bud (feminized). Зберігши більшість властивих оригіналу Trainwreck властивостей, спадкоємець відрізняється вражаючою особливістю. Великі округлі нирки з червоними і фіолетовими відтінками вражають масивністю, щільністю і приємним складним ароматом, що притаманне тільки деяким сортам канабісу.

  Загальні характеристики конопель Caboose

  На початковій стадії розвитку канабіс Caboose feminised справляє приємне враження здоровим зростанням, за короткий проміжок часу кущ формує міцні міжвузлі і безліч гілок. Штам без особливих зусиль і знань можуть культивувати як гровери з багаторічним стажем, так і початківці, неминучи допускаючи помилки на початковій стадії пізнання коноплярского мистецтва.

  Період цвітіння відрізняється швидкоплинністю, через 8-9 тижнів можна приступати до збору врожаю. При культивації в Indoor з одного квадратного метра посіву можна зняти до 900 г суцвіть, і стільки ж з куща, вирощеного в Outdoor. Вражає щедрість смоли, вона надає рослині додаткової привабливості. Висота куща в приміщенні до 100 см, на вулиці сягає 200-270 см.

  Вирощування конопель Caboose

  Рослині необхідна додаткова опора для гілок, які ближче до харвесту стають об'ємними і масивними. Для цих цілей краще підійде прогресивний метод Sea of Green або система Scrog.

  Медичне застосування конопель Caboose

  Стимулює апетит, володіє заспокійливим ефектом.

  Аромат, смак і ефект конопель Caboose

  Густий ароматний дим викликає захоплення, а характерний мінеральний присмак, гармонійно доповнений нотами апельсинів і весняних квітів.

  Завдяки високому змісту ТГК вплив потужний і тривалий. На початковій стадії настає незрозумілий хаотичний стан, проте трохи згодом відбувається повільне переміщення в царство ейфорії і милостивої розслабленості.

 • Характеристики
  Виробник:Strain Hunters Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Trainwreck x Salmon Creek Big Bud (feminized)
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3677
  Buy Caboose feminised Strain Hunters Seeds
  Рослині необхідна додаткова опора для гілок, які ближче до харвесту стають об'ємними і масивними. Для цих цілей краще підійде прогресивний метод Sea of Green або система Scrog.
   Немає в наявності 
  760 грн.

  1 review for Caboose feminised Strain Hunters Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 12:16
  Caboose

  Только что курнул, вот именно этот сорт конопли. всё супер мне лично нравится претензий нету вообще. молодцы, спасибо вам и вашему магазину. только вот сижу и думаю почему такая не справидливость. Почему алкоголь не запрещен? Сколько он проблем принес, а травка - мир. Полюбому бухло смерть ии сигореты,а трова супер.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду