• Огляд

  Назва гібрида, який вивели брідери популярного сідбанка Ganja Seeds, красномовно позначила генетику, завдяки якій сорт з'явився на світ. Саме крос індічного Black Domina з сатівним Jack Herer дозволив створити щось особливе, з рівною часткою indica і sativa. І такий підхід був заслужено оцінений коноплярами з усієї планети. Також крос вивів і незвичайне ароматне поєднання, яким можна сміливо пишатися селекціонерам. Що вже говорити про врожайність і фітоканнабіноідну складову.

  Загальні характеристики конопель Black Domina x Jack

  Незважаючи на досить велику висоту, рослини в процесі вегетації формують чималу кількість бічних гілок. А як тільки почнеться цвітіння, листя будуть покриватися великим об'ємом смоли. Візуально, форма куща конопель Black Domina x Jack Herer feminised виглядає шарообразно і дуже привабливо.

  Середній вміст ТГК у зрілої рослини дорівнює мінімум 20%. КБД також на порівняно високому рівні. За один сезон з рослини можна з легкістю отримати не менше 400 грамів високоякісної марихуани. Якщо ж робота буде виконана чимала, понад півкіло - зовсім не фантазія, а справжнісінька реальність. Природно, мова йшла про відкритий грунт. В індорі цей показник становить близько 300-400 грам сухої речовини з квадратного метра посівної площі. В індорі час збору вам доведеться визначити самостійно, а на відкритій ділянці землі це буде весь жовтень місяць. Що стосується цвітіння, то для сорту Black Domina x Jack Herer feminised характерний тривалий етап, не менше дев'яти тижнів.

  Вирощування конопель Black Domina x Jack

  Гібрид вийшов дуже адаптованим під умови середніх європейських широт і добре відгукується на тренування. У той же час, якщо ви тільки пробуєте себе в гровінгу, будьте впевнені, що результат не змусить себе чекати. Але, звичайно, чим пильніший гровер, тим урожай буде не тільки значним, але і високим за своїми психоактивними властивостями. Рослини чудово себе почувають в будь-якому середовищі, навіть якщо ви виберете гроубокс, а не аутдор. Хоча в останньому варіанті ви можете сподіватися на реальних триметрових гігантів. З фемінізованого насіння конопель Black Domina x Jack Herer feminised виростають дуже пахучі кущі, які в індорі зажадають обов'язкової інтенсивної вентиляції. Врахуйте це, перш, ніж починати висадку насіння.

  Медичне застосування конопель Black Domina x Jack

  Чудовому медичному сорту Black Domina x Jack Herer feminised під силу позбавити вас від мігрені і головного болю, послабити нервову напругу і поліпшити загальний психоемоційний фон організму.

  Аромат і ефект конопель Black Domina x Jack

  Аромат марихуани Black Domina x Jack Herer feminised - надзвичайно ефектний. Солодкуватий смак нагадує кленовий сироп, в який додали трохи осіннього меду і карамелізованого цукру. З перших затяжок конопля дає приємну легкість в голові і тілі, а також підвищує настрій і дарує виключно позитивні емоції.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:дає приємну легкість в голові і тілі, а також підвищує настрій і дарує виключно позитивні емоції
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Black Domina x Jack Herer
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1586
  Buy Black Domina x Jack Herer feminised Ganja Seeds
  Гібрид вийшов дуже адаптованим під умови середніх європейських широт і добре відгукується на тренування. У той же час, якщо ви тільки пробуєте себе в гровінгу, будьте впевнені, що результат не забариться.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Black Domina x Jack Herer feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 травня 2023 12:39
  ТТ

  Отличный выбор! Заказал в том году , немного сомневался, потому как новое всегда непонятное.
  Но теперь рад, что попробовал этот сорт. Теперь он 100% в моем арсенале .
  Советую всем этот сорт, не пожалеете.

  • 10 червня 2019 14:48
  Black Domina x Jack Herer feminised

  Брал этот сорт конопли, всем довольный. Ребята, спасибо за обратную связь что мне передзвонили! Желаю, чтобы дальнейшие покупки в шем магазине приносили такие же положительные эмоции! Как ви даёте нам!!!!

  • 26 вересня 2017 14:27
  KKKKLLLAASSS!!

  Поцики,кто любит сладкие сорта конопли- это точно то что вам нужно.Реально сладкий дым! как в бонге от медовой воды.,вкус слышится даже через джоинт! я впервые вырастил семки с такой вкусненькой травкой где дым сладо так,лучшего мне и не надо) ganjaseedс рулит!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду