• Огляд

  Щоб вивести оригінальний фемінізований штам «Блек Доміна», європейські бридери сідбанку GanjaLiveSeeds використовували такі сорти каннабісу: Afghani Indica, Canadian Ortega, Northern Lights, Hash Plant. Найскладніший мультикрос дозволив вивести на світову арену гібридний фотофем з яскраво вираженим домінуванням індики (понад 95%). Фемінізоване насіння коноплі Black Domina користується великим попитом серед коноплярів і ця популярність неухильно зростає. Придбати продукцію високої якості пропонує інтернет-магазин GanjaSeeds, що реалізує прямі поставки від виробника за найкращими цінами.

  Загальні характеристики конопель Black Domina


  При незначних показниках висоти дорослої рослини (до метрової позначки) розтишки дають непогані врожаї. Гровер легко збере на квадратному метрі задіяної площі 450-600 грам потужного стаффа, з часткою тетрагідроканнабінолу 15-20%. Дивує, що гарна врожайність відповідає відносно швидке цвітіння. Ця фаза «дівчат» триває вісім-дев'ять тижнів.

  Вирощування конопель Black Domina


  У міру дозрівання, на кущах формується велика кількість суцвіть, що суцільно покривається трихомами різних відтінків, від помаранчевого до білого. Форма шишок винятково кругла. На думку багатьох гроверів, в індорі культура демонструє набагато більші результати, ніж в аутдорі. Сорт чудово підходить для культивації новачками. Досвідчені спеціалісти говорять про ефективність техніки SOG. суттєво збільшує підсумкову кількість бутонів.

  Медичне застосування конопель Black Domina


  У боротьбі з депресією, меланхолією, стресовими ситуаціями, проблемами сну та приступами тривоги, ганджа має позитивний вплив. Додатково її використовують як знеболювальний, при мігрені, спазмах м'язів.

  Смак та ефект коноплі Black Domina


  Аромат марихуани трохи відрізняється від смакоароматики дозріваючих суцвіть. В останньому варіанті домінує пряно-пряний, а готовий стафф ближче до карамельної гами, доповненої тими ж нотками прянощів і терпкою гіркотою на видиху. Буквально чверть години курець відчуває приплив енергії та готовий згорнути гори. Як тільки перша хвиля спадає, настає тимчасовий релакс, умиротворення.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:прилив енергії переходить в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghani x Canadian Ortega x Northern Lights x Hash Plant
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 5885
  Buy Black Domina feminised GanjaLiveSeeds
  Щоб вивести оригінальний фемінізований штам «Блек Доміна», європейські бридери сідбанку GanjaLiveSeeds використовували такі сорти каннабісу: Afghani Indica, Canadian Ortega, Northern Lights, Hash Plant.
  Артикул:GS05885
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду