• Огляд

  Фотоперіодний гібрид Baursaki feminsed, від досвідчених брідерів сідбанка BangSeeds, здивує садівників своїм невибагливим характером, а також стрімким розвитком і чудовим зовнішнім виглядом. Кілька тижнів вегетативної стадії і перед гровером постане чудовий виду кущ з подовженою центральної колою і безліччю міцних бічних гілок. Листя має насичено оливкове забарвлення і до кінця життєвого циклу повністю покривається шикарним килимом блискучих трихом.

  У висоту рослини не перевищують 130 сантиметрів, а в умовах відкритого грунту можуть дотягнутися до 200 см. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим ароматом солодощів.

  Фемінізовані насіння конопель Baursaki - прекрасний посадковий матеріал, як для початківців садівників, так і для досвідчених гроверів.

  Походження конопель Baursaki

  Елітне насіння конопель Baursaki feminised отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Skunk # 1 з легендарним стрейном Early Pearl. Одержаний гібрид перейняв тільки кращі властивості своїх батьків, і після тривалої стабілізації постав перед ринком насіння конопель і швидко завоював пошану і репутацію невибагливого і потужного сорту. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 20%. У крові штаму домінує Індіка (60%).

  Особливості вирощування конопель Baursaki

  Насіння конопель цього стрейна рекомендуються попередньо замочити на ніч в склянці з водою, а потім проростити між двома вологими ватними дисками. Коли насіння проклюнуться, то їх делікатно (пінцетом) переносять в горщик з живильним грунтом або в торф'яну таблетку. У відкритий грунт гібрид десантують зміцнілою і укоріненою розсадою. Масивна коренева система зажадає великого простору, тому для вирощування рекомендується задіяти місткі ємності від 10 літрів в індорі і від 15-20 літрів (лунки) в аутдорі.

  Рослини цього штаму піддаються клонуванню і техніці SCROG. З одного квадратного метра знімають до 600 грам ароматних бутонів посипаних мільйонами іскристих трихом. Оптимальне освітлення для гроурума - від 250 Ватт в залежності від розмірів.

  Аромат і ефект конопель Baursaki

  Висушені суцвіття цього сорту конопель, після грамотної проліковці, виділяють вишуканий аромат, що поєднує східні солодощі і фрукти. Після вживання культури спостерігається різке підвищення життєвого тонусу і настрою. Неспішна хвиля ейфорії поступово охопить всю свідомість, дозволивши насолодитися райдужним ковзанням по простору творчого натхнення і геніальних ідей. Через деякий час нестримне щастя зміниться плавним зануренням в світ заспокоєння і тілесної розслабленості.

  Медичне застосування конопель Baursaki

  Ця культура не є терапевтичної, проте може застосовуватися в якості засобу підвищуючи настрій.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:эйфория в stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk # 1 x Early Pearl
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6062
  Buy Baursaki feminised Bang Seeds
  Насіння конопель цього стрейну рекомендується попередньо замочити на ніч в склянці з водою, а потім проростити між двома вологими ватними дисками. Коли насіння проклюниться, то їх делікатно (пінцетом) переносять в горщик з живильним грунтом або в торф'яну таблетку.
  Артикул:GS06062
   В наявності 
  79,60 грн.

  5 reviews for Baursaki feminised Bang Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 травня 2023 22:10
  Gamgaseeds top

  Приятно делать здесь покупки. Персонал всегда выслушает и подскажет! Доставка быстрая и беспалевная! Ну а семки уверен не подведут тоже и будут продолжать марку магазина!!:) всем добра и хорошего урожая!

  • 10 січня 2021 12:33
  Baursaki feminised Bang Seeds

  и мне пришла семка все супер как вырастит отпишу , надеюсь не подведет с урожаем

  • 02 липня 2019 16:40
  жирный

  Посадил в 30 л горшок и получил дерево, долго на веге держал, такая дура выросла был в шоке, но в довольном и радостном) для новичков вообще за щастье будет.

  • 02 липня 2019 16:31
  неприхотлив

  Растёт хорошо, несколько раз переливал, потом отверстия сделал, полил и уехал на 4 дня, вернулся земля сухая, так ещё и свет не выключал, полил и ничего, живой, урожай порадовал.

  • 02 липня 2019 16:24
  вот это куст

  я думал в конце веги мне бокс разорвёт, агроменный вырос, эффект тож порадовал радость захлестнула потом приятно расслабило а потом я уснул) круть в общем.

  • 17 червня 2019 20:28
  Bang Seeds

  Очень притяная цена за такуе семена конопли
  Благодарю ваш магазин

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду