• Огляд

  Схрестивши такі стрейни, як Amnesia Haze і Skunk, селекціонери сідбанка GanjaSeeds отримали дуже стабільний і високоврожайний гібрид, який отримав славу і популярність серед коноплярів по всій планеті. Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту дає відмінну схожість, а потім, при якісному догляді, порадує гровера своїм урожаєм.

  Загальні характеристики конопель Amnesia Lemon

  В даній марихуані високий вміст тетрагідроканнабінолу (до 21%), а рівень каннабідіола не нижче середнього. Відмінне співвідношення в генетиці Сатіви до Індіки, популяризувало Amnesia Lemon автоматично в індустрії коноплярства. Сорт дозволяє збирати високі врожаї в районі 600 грам на одному квадратному метрі посівної ділянки. Такі привабливі характеристики були по достоїнству оцінені гроверами і експертами, коли марихуана Amnesia Lemon feminised стала одним із призерів міжнародного конкурсу.

  Вирощування конопель Amnesia Lemon

  Терміни цвітіння у даної рослини становлять близько одинадцяти тижнів, з варіаціями в меншу або більшу сторону, в залежності від типу гровінга і термінів посіву. З урахуванням озвученої вище врожайності, півтораметровий кущ - дуже вражаюча база для такої кількості якісної марихуани. Особливістю одержуваних рослин Amnesia Lemon вважається сила і довжина утворених кол. Такою зовнішністю може похвалитися не кожен сорт. За умови висадки насіння в перші весняні місяці, до кінця жовтня сезон можна буде вважати завершеним. Крайні терміни жнив - перша декада листопада. Сорт Amnesia Lemon добре показує себе в гровінгу у новачків і досвідчених коноплярів, незмінно радуючи своїми врожаями.

  Медичне застосування конопель Amnesia Lemon

  Amnesia Lemon не вважається медичним сортом, але очевидно, що її властивості однозначно можуть допомогти. Домінування Сатіви зумовило сферу застосування цього сорту. Amnesia Lemon рекомендована для поліпшення апетиту і подолання симптомів депресії. На окрему увагу заслуговує можливість нівелювати за допомогою цих конопель головні болі і мігрені.

  Аромат і ефект конопель Amnesia Lemon

  Вже з самої назви можна зрозуміти, що аромат і смак марихуани Amnesia Lemon відрізняється освежаючими цитрусовими тонами, на фоні характерного смаку хеша. Для справжніх цінителів смакових властивостей конопель, краще сорт складно відшукати. Вживання марихуани супроводжується приємним церебральним ефектом і відмінним настроєм протягом декількох годин.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:супроводжується приємним церебральним ефектом і відмінним настроєм протягом декількох годин
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Skunk # 1 x Amnesia Haze
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1794
  Buy Amnesia Lemon feminised Ganja Seeds
  З урахуванням гарної врожайності, півтораметровий кущ - дуже вражаюча база для такої кількості якісної марихуани. Особливістю одержуваних рослин Amnesia Lemon вважається сила і довжина утворених кол.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Amnesia Lemon feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 09:55
  Ganja Seeds

  От не знаю, скільки там ТГК, але потужний він ппц ростив в аутдорі, схожість виявилася 9 з 10. дрібні кущі, але соковиті. Ми їх позагібалі, вийшло приблизно по 100 г шишок з куща, не рахуючи листя! Рекомендую !!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду