• Огляд

  Центральна Америка славиться своїми сативними лендрейсами. Саме вони лягли в основу неординарного сорту канабісу Acapulco Gold feminised, назва якого натякає на відпускний настрій, десь в районі нескінченних мексиканських пляжів. Штам є однією з найбільш актуальних селекційних розробок, реалізованих сідбанком Barney's Farm і користується регулярним попитом серед коноплярів. Замовити насіння конопель даного фотофему легко у нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Acapulco Gold


  Найчистіша сатива в генотипі прогнозовано вимагає більш тривалого періоду дозрівання розтишок. Тільки на цвітіння «дівчата» витрачають до одинадцяти тижнів часу. Очікування окупиться з лишком масивними кущами та відмінною врожайністю в межах півкілограма сухих бошок. На підтвердження якості багаторазові виміри частки ТГК показували незмінні 21% - забійний результат.

  Вирощування конопель Acapulco Gold


  Основні фази розвитку рослин не викликають особливих труднощів у гроверу. Полив, внесення добрив, контроль освітлення – дуже просто. Уваги потребує фінальна фаза. Буквально кілька тижнів на піку зрілості, потрібне відстеження рівня вологості, щоб шишки не були уражені грибковими інфекціями або пліснявою. При правильному догляді, харвест ознаменується дивовижно красивими кущами з масивними колами по центру, що переливаються золотаво-червоними відтінками.

  Медичне застосування конопель Acapulco Gold


  Для цілющих цілей не рекомендується вживання марихуани та її екстрактів у першій половині дня. Трава сприяє покращенню загального психоемоційного фону, нормалізує апетит, знімає нервову перенапругу.

  Смак та ефект коноплі Acapulco Gold


  Чудовий солодкий аромат конопель виявляється ще на кольорі, яскравіше розкриваючись у процесі куріння. Впливає стафф на курця енергетично, надаючи емоційних та фізичних сил, мотивуючи на прийняття нестандартних рішень та пошуку творчого я.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:впливає на курця енергетично, надаючи емоційних і фізичних сил
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Central American Sativa
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6457
  Buy Acapulco Gold feminised Barneys Farm
  Штам є однією з найбільш актуальних селекційних розробок, реалізованих сідбанком Barney's Farm і користується регулярним попитом серед коноплярів. Замовити насіння конопель даного фотофему легко у нашому інтернет-магазині.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду