• Огляд

  Поєднання сатівних і індічних стрейнів, над якими брідери сідбанка Ganja Seeds працювали не один рік, привели до появи унікального гібриду під назвою 1024 feminised. Спочатку експериментальний штам виявився неймовірно популярним, за рахунок свого неповторного смаку і хороших показників продуктивності. Ну, а гроверам даний сорт подарував можливість отримувати естетичне задоволення від своєї зовнішності. І вона у цього гібрида дійсно чарівна. Тепер у вас з'явилася прекрасна можливість самостійно переконатися в цьому.

  Загальні характеристики конопель 1024

  Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту 1024 дає відмінні сходи, які цвітуть протягом дев'яти-одинадцяти тижнів. Залежно від способу вирощування та місця цей термін може коливатися, як в одну, так і іншу сторону. Природно, в аутдорі цей показник буде трохи більшим, ніж в закритому просторі. У гібрида відмінний зміст ТГК, якому міг би позаздрити будь-який брідер - не нижче 20%. Що стосується частки КБД, то вона трохи вище середніх показників. При врожайності на рівні 600-1000 грам з квадратного метра, вкрай складно віддати перевагу якомусь іншому сорту марихуани. Верхня відмітка стосується виключно гровінга на відкритому повітрі.

  Вирощування конопель 1024

  Вега у гібрида 1024 feminised триває порівняно недовго, практично непомітно переходячи безпосередньо до цвітіння. Важливо розуміти, що кількість шишок у рослин цього сорту в аутдорі, швидше за все, буде більшою, ніж в індорі. Що стосується застосування технік типу SCROG і SOG, то можете сміливо їх реалізовувати, якщо маєте вже хоча б базові навички. В принципі, навіть при їх відсутності, саме на 1024 можна відмінно поекспериментувати і придбати неоціненний досвід. Так, урожай, в разі помилок, буде не рекордним, але головне, що ви однозначно дійдете до фінішу і на практиці пізнаєте різні техніки гровінга. Пам'ятайте, що чим ретельніший догляд, тим результативнішим буде ваш підсумок. Своєчасне підживлення, тренування, дозування світла - все це в результаті позначиться на обсязі врожаю і змісті тетрагідроканнабінолу. Деяким чарівникам, завдяки якісному гровінгу, вдавалося домагатися взагалі розкішних 23-25% ТГК!

  Медичне застосування конопель 1024

  Сатівно-індічне походження зробило свій вплив, і сорт 1024 прекрасно експлуатується в медичних потребах. Наприклад, його можна сміливо рекомендувати тим, хто відчуває тривогу або знаходиться в депресивному стані. Крім того, таку марихуану можна застосовувати для зміцнення сну.

  Аромат і ефект конопель 1024

  Аромат у 1024 feminised дуже грайливий. У якийсь момент ви відчуєте явний присмак спецій, а іншим разом оціните фруктові нотки. В цілому, смак у сорту злегка солодкуватий, але класичний хеш пробивається і крізь цукрові клуби диму. Indica дає вам миттєве розслаблення з максимальною глибиною, а Sativa робить його легшим та приємнішим, супроводжується легкою ейфорією.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:легкая эйфория
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Sativa x Indica
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1572
  Buy 1024 feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту 1024 дає відмінні сходи, які цвітуть протягом дев'яти-одинадцяти тижнів. Залежно від способу вирощування та місця цей термін може коливатися, як в одну, так і іншу сторону. Природно, в аутдорі цей показник буде трохи більшим, ніж в закритому просторі.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for 1024 feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 10:20
  ярьргекшо

  Все супер, насіння приходять не в перший раз, швидко із плюх. Якість продукту на рівні. Вже 1024 feminised пробували - клас)). Всім дякую окремо,) магазин просто супер.

  • 21 травня 2019 15:24
  Листочок

  Какой только запах приятный,вкус фруктов.Брал в этом магазине, и уже посадил.И наблюдаю за ростением,стигмы выпустил примерно на 20-й день, сейчас уже шишек по навязалось много. Куст красивый, симметричный. Кстати чем я больше удивился,что точь-точь как на картинке всхожесть 100%. Сорта конопли посадил на улице).

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду