Насіння ганжі California Hash Plant feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Північноамериканська генетика все частіше потрапляє до рейтингових списків найактуальніших та найпопулярніших стрейнів канабісу. Яскраве каліфорнійське сонце помножене на ідеальний клімат – найкраще місце для народження справжніх зірок. Сідбанк GanjaSeeds представляє надуспішний фотофем California Hash Plant, що здобув популярність значно раніше його появи у масовому продажу. Купити насіння конопель у нашому інтернет-магазині надзвичайно зручно і легко. Купуйте у перевірених дистриб'юторів.

  Історія походження, особливості

  Як згадувалося вище, офіційною батьківщиною гібрида вважається Північна Америка, точніше, її західне узбережжя. У селекції новинки виробник використовував базовий стрейн, схрещений згодом із легендарним Northern Lights. За наявності відповідних кліматичних умов, рекомендуємо вирощувати рослину в аутдорі, проте індор також демонструє результати, що вражають. Безперечне домінування у генотипі індіки над сатівою (75/25).

  Особливості вирощування коноплі

  Гровери-початківці безумовно належним чином відзначать дану культуру за легкість у догляді та здатність швидко адаптуватися до запропонованого мікроклімату. Досвідчені коноплярі втілять у реальність будь-які експериментальні методики, впровадять тренування, що сприятимуть збільшенню якісних та кількісних складових.

  Культивування марихуани на вулиці

  Обираючи локацію, враховуйте відносну висоту зрілих рослин. Окремі зразки здатні сягати триметрової висоти, роблячи "галявину" видимою для небажаних допитливих спостерігачів. Підбирайте місця, віддалені від стежок, житлової забудови і просто поблизу "цивілізації". Зрештою, базової агротехніки буде цілком достатньо для збору понад кілограма стаффа з кожного кущика. Вдалим періодом харвесту, за умови своєчасного висіву, вважається межа вересня-жовтня.

  Вирощування канабісу вдома

  Гроубокс середнього розміру – доцільне рішення для невеликого грова для особистих потреб. Проєкти комерційного формату бажано реалізовувати у більших масштабах. Проте дорослий кущ майже не досягає висоти понад 80 сантиметрів. Урожайність квадратного метра посівної площі становить близько 550 грамів добірних суцвіть.

  Смакові якості та аромат

  Смакоароматика сухих суцвіть виразно хвойна із вираженими тонами прянощів та суничного відтінку. Тривалий ескіз зберігається на видиху, огортаючи приємною поволокою. Дійсно, аромат та смак у цієї ганджі незабутні, неординарні.

  Ефект коноплі

  База – індічний "прихід", що розслабляє, частково сковує тіло, накриваючи повною легкістю голови та приємною втомою у м'язах. Перекурити практично неможливо, проте бажано знати міру.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Марихуана, наділена щонайменше цілющими властивостями, допомагає запобігати нервовим перенапруженням, знімає стрес, діє як відмінний релаксант.

  Терміни цвітіння та рекомендації

  Відцвісти рослини встигають приблизно за шість-вісім тижнів, залежно від погодних умов, часу посадки та інших ключових чинників. Своєчасний полив, підгодовування за потреби – базис. Гібрид характеризується достатнім імунітетом для самостійного протистояння шкідникам. Посівний матеріал від GanjaSeeds – гарантія якості. Продукція проходить багаторівневу перевірку на відповідність вимогам технічного контролю і поставляється у надійному, захищеному пакуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
 • Насіння ганжі California Hash Plant feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8710
   Buy Насіння ганжі California Hash Plant feminised Ganja Seeds
   Північноамериканська генетика все частіше опиняється в рейтингових списках найактуальніших і затребуваних стрейнів канабісу. Яскраве каліфорнійське сонце разом із ідеальним кліматом – найкраще місце народження справжніх зірок.
    В наявності 
   159,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду