• Огляд

  Наскільки ви міцні, аби втримати «банановий удар»? Будьте напоготові! Цей індіка-домінантний (55/45) гібрид з дуже високим вмістом ТГК (до 26%) здатний вразити наповал навіть досвідченого стонера, а неперевершений смак і аромат не залишать байдужим навіть найвибагливішого гурмана. Вже цікаво? Вирушайте з нами у захопливий світ грову і запевняємо, далі буде ще цікавіше.

  Походження та особливості сорту

  Задля отримання настільки виняткового за своїми якостями фотоперіодного гібрида, селекціонери GanjaSeeds схрестили виразний Banana OG і потужний Purple Punch, що наділило сорт стабільністю кушевої генетики. Багатий профіль терпенів, висока врожайність за коротких термінів цвітіння, стійкість і потужний, глибокий ефект впливу – все це про Banana Punch, який за належного догляду, розкриє свій потенціал навіть під рукою починаючого, але дбайливого гровера.

  Зовнішній вигляд

  Сорт вирізняється цілком керованою висотою – до 110 см в індорі та до 2 м в ауті, та демонструє класичну індічну структуру куща з безліччю бічних відгалужень навколо потужної центральної коли. Компактні, темно-зелені вузлики суцвіть у міру дозрівання набудуть чарівного пурпурного відтінку і вкриються розсипом вогненно-червоних стигм. Блискучі ароматні трихоми щедро переливаються морозним інеєм і гарантовано зацікавлять поціновувачів екстрактів та гашишу.

  Вирощування

  Banana Punch обожнює сонячний, сухий клімат і чутливий до підвищення вологості, особливо під час цвітіння. Якщо умови за вашим вікном не вирізняються стабільністю, експерти сідшопу GanjaSeeds рекомендують для посадки в аут зупинити свій вибір на мобільних 15-20-літрових смартпотах або аеропотах, що значно полегшить догляд за рослиною у дощову або вітряну погоду. Сорт наділений ідеальною структурою і прихильно відгукується на будь-які тренування. Забезпечте кущикам регулярний помірний полив із дотриманням графіка внесення добрив і контролем показників pH і ppm, особливо за умов вирощування у гідропонних системах. Для пророщування насіння використовуйте торф'яні стакани або кубики мінеральної вати з подальшим висаджуванням у просторі горщики, наповнені поживним органічним ґрунтом або субстратом із додаванням дренажних компонентів.

  В індорі дотримуйтеся режиму освітлення не менше 18/6 на вегетацію з переведенням на 12/12 для ініціації цвітіння. За 3 дні до харва занурте рослину у повну темряву. Такий підхід підвищить концентрацію ТГК та виділення смол. Оскільки сорт чутливий до підвищеної вологості, подбайте про встановлення системи вентиляції та обдуву для запобігання появи плісняви.

  Терміни цвітіння та врожайність

  За вельми скромних габаритів, сорт вирізняється дивовижною врожайністю та інтенсивними термінами дозрівання. Лише через 60-65 днів після початку цвітіння в індорі на дбайливого натураліста чекатиме 600-650 г/м2. В ауті показники ще солідніші – 1500 г з одного куща можна зрізати вже наприкінці вересня. Вражає, чи не так?

  Смакові якості та аромат

  Завдяки вишуканому розмаїттю терпенів, Banana Punch має соковиту ароматичну палітру з фруктово-цитрусовою основою, вигадливо переплетеною з тонкими акордами трав і вологої землі. Під час вдихання, дим розкриється справжньою феєрією насиченого бананового і пряного смаку, що відтіняється на видиху терпким присмаком ледь помітних ноток хвої та сандалу.

  Рекреаційний та медичний потенціал

  Збадьорливий сатівний вступ допоможе завершити необхідні справи, проте усі завдання мають бути виконані перед тим, як індічна домінанта теплою хвилею вповзе у вашу свідомість і вкладе на диван у стані надзвичайно глибокого релаксу. Виражений терапевтичний ефект позбавить напруження і болю, звільняючи дорогу безтурботній радості та спокою. На завершення тріпу ви, найімовірніше, поринете в безтурботний сон, тому притримайте сорт для вечірньої сесії. Banana Punch неймовірно ефективний в усуненні хронічного болю, запалень і судом, стресу і втоми, безсоння і розладів психоемоційного спектра.

  Увага! Сорт наділений дуже високим рівнем ТГК. Рекомендуємо помірне споживання.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Purple
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:легкая эйфория, релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8906
  Buy Banana Punch feminised Ganja Seeds
  Цей індіка-домінантний (55/45) гібрид з дуже високим вмістом ТГК (до 26%) здатний вразити наповал навіть досвідченого стонера, а неперевершений смак і аромат не залишать байдужим навіть найвибагливішого гурмана.
   Немає в наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду