• Огляд

  Якщо це ваше перше знайомство з оригінальним гібридом Аuto Big Devil regular, створеним брідерами сідбанка Ganja Seeds, то приготуйтеся до приємних сюрпризів. Адже даний автоквітучий сорт став логічним продовженням генетичного розвитку стрейна Аuto Fruity Skunk, який був схрещений заради чистоти результату з типовим ruderalis. В результаті перед нами представ один з найяскравіших і незвичайних гібридів з вельми високими показниками.

  Загальні характеристики конопель Big Devil

  Сорт Аuto Big Devil regular не демонструє чіткого переважання сатіви над індікою, тим не менш, в невеликому ступені воно присутнє. З моменту висадки регулярного насіння гібрида в грунт до остаточного дозрівання дорослої рослини проходить не менше десяти тижнів. А ось цвітіння починається вже на шістнадцяту добу після того, як насіння проклюнеться на поверхню першими зеленими паростками. До речі, номінальна висота дорослої рослини у цього сорту коливається в межах 130-160 сантиметрів і безпосередньо залежить від якості догляду та інтенсивності роботи з кущами марихуани. Частка тетрагідроканнабінолу для Аuto Big Devil regular вважається в нормі не менше 18%, це дуже хороший показник для автоквітучого гібрида конопель. Приплюсуємо сюди ще і обсяг врожаю не менше 75 грам з одного куща і вийде дуже привабливий штам.

  Вирощування конопель Big Devil

  З урахуванням слабкої залежності між світловими режимами, якістю обраного грунту і безпосереднім урожаєм, даний сорт настійно рекомендується для першого грову новачкам. За допомогою регулярного насіння Аuto Big Devil regular ви навчитеся азам гровінгу і не допустите можливих помилок в подальшій кар'єрі конопляра. Досвідченим знавцям своєї справи радимо випробувати техніку SoG для найкращих результатів в кінці сезону. Можливо, ви встигли помітити, що про терміни цвітіння кущів Аuto Big Devil regular є чітка інформація, а ось час збору врожаю не вказано. Вся справа в тому, що тут вам знадобиться спостережливість і інтуїція, щоб чітко виявити пік зрілості рослин.

  Медичне застосування конопель Big Devil

  Вживання коноплі Аuto Big Devil regular дозволить не тільки підняти настрій, але і позбавить від негативних нав'язливих думок, виведе з депресивного стану і взагалі надасть розслаблюючу дію на організм.

  Аромат і ефект конопель Big Devil

  Поряд з вираженим ароматом сканку, в даному сорті присутні характерні фруктові тони з легким привкусом ладану. В процесі вживання ви відчуєте приємний «get high» з одночасною легкістю і навіть невагомістю.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:эйфория переходящая в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:один з найбільш врожайних автоцветущіх сортів конопель
  :високе
  :Auto Fruity Skunk x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 319
  Buy Auto Big Devil regular Ganja Seeds
  Сорт Аuto Big Devil regular не демонструє чіткого переважання сатіви над індікою, тим не менш, в невеликому ступені воно присутнє. З урахуванням слабкої залежності між світловими режимами, якістю обраного грунту і безпосереднім урожаєм, даний сорт настійно рекомендується для першого грову новачкам.
   В наявності  Україна
  999,60 грн.

  3 reviews for Auto Big Devil regular Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 00:34
  Ganja Seeds

  Samyy krepkiy sort kotoryy ya proboval na danny moment eyforit, razgonyayet, pozhit' mozhno s nim pod lampoy rekomenduyu podgibat'! po 400 g sukhogo s kusta vytyanul na poslednem grove na predposlednem rekord 422 !
  Naymitsnishyy sort yakyy ya probuvav na danny moment eyforiyi, roz·hanyaye, pozhyty mozhna z nym pid lampoyu rekomenduyu pidhynaty! po 400 h sukhoho z kushcha vytyahnuv na ostannʹomu Hrovi na peredostannʹomu rekord 422!

  • 26 лютого 2015 15:05
  ароматный дьявол!

  Очень вкусно пахнет!!! Прям ах! И по воздействию сорт отличный!... на урожай не растил, не знаю, выращивал карлика на пробу....

  • 07 січня 2015 15:11
  хороший сорт)

  Отличнийший сорт, думал что не очень, убивает крепко, проросло все что брал, спасибо за бонусы и скидку, будем еще заказывать, а то этот скоро закончится))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду