• Огляд

  "Убивча" назва сорту від селекціонерів сідбанка Ganja Seeds цілком виправдана і нітрохи не перебільшує можливості даного гібрида. Стрейн з'явився завдяки кропіткому і тривалому схрещуванні таких легенд ринку комерційної і медичної марихуани, як AK 47 і Lowryder. Сорт перейняв у своїх предків чимало незрівнянних якостей, отримавши статус гібрида, який ефективно використовується в медицині.

  Загальні характеристики конопель Assasin

  У регулярного автоквітучого насіння швидка і висока схожість, тому штам рекомендований до придбання новачкам. З одного квадратного метра посівної ділянки гровер без особливих зусиль збере не менше 500 грам смолянистих «бошек», а при хорошому догляді і правильному, своєчасному прикормі, цей показник підвищиться до чималих 600-700 грам.

  Якісні характеристики готової до вживання марихуани - ще одна причина для гордості селекціонерів Ganja Seeds. При середньому рівні КБД, частка ТГК досягає вражаючих 19%.

  Вирощування конопель Assasin

  Невеликі розміри кущів Аuto Assasin regular, висота яких вкрай рідко перевищує 60 сантиметрів, робить дані рослини дуже популярними саме в індорі. Погодьтеся, це дуже важливий фактор при вирощуванні в гроубоксі. Терміни цвітіння у рослин коливаються в тимчасових рамках між сьомим та дев'ятим тижнем. Іноді можливі зміщення ще на кілька днів в ту чи іншу сторону. Наступ харвесту гроверу краще визначати самостійно. У кожному регіоні терміни дозрівання конопель можуть бути різними.

  Медичне застосування конопель Assasin

  Гармонійне поєднання в генетиці сатіви і індіки дозволяє цьому медичному сорту здійснювати позитивну дію на нервову систему в цілому, розслабляючи організм. Сорт допоможе активувати здоровий апетит і зніме напругу в кінці робочого дня. Марихуана надасть легкості замість емоційного спустошення і депресивних моментів.

  Аромат і ефект конопель Assasin

  Володіючи міцним характерним ароматом, штам запам'ятається щільним густим димом, який практично відразу дарує квиток в світ релаксу і потужної фантазії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Терпкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :AK 47 x Lowryder x Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1374
  Buy Auto Assasin regular Ganja Seeds
  Невеликі розміри кущів Аuto Assasin regular, висота яких вкрай рідко перевищує 60 сантиметрів, робить дані рослини дуже популярними саме в індорі.
   В наявності  Україна
  419,60 грн.
  599,60 грн.

  1 review for Auto Assasin regular Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 11:05
  еукп

  Стильний сайт! Интернет-магазина Ganja Seeds. Помогли составить не стандартные семена конопли. А предложили хорошую идею этого сорта конопли! Не дорого, и качествино. Спасибо! Плюсую.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду