• Огляд

  Auto Talgar feminised - один з найсильніших сортів канабісу лінійки сідбанка BangSeeds. Концентрація тетрагідроканнабінолу досягає 20%. При такій потужності цей автоквіт відрізняється невибагливістю до умов культивації, а також прекрасними зовнішніми даними і чудовим ароматом. Однак, і це не всі позитивні сторони стрейна. Гібрид має високий потенціал врожайності, а також воліє імунітетом, що дозволяє йому легко вистояти перед епідемією цвілі і гнилі. Сходи культури формують витончену довгасту колу, а також кілька пар міцних бічних гілок, посипаних зав'язями суцвіть.

  Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується солодким фруктовим запахом. У висоту рослини досягають 70 сантиметрів в умовах індора, а у відкритому грунті можуть дотягуватися до 130 см.

  Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - ідеальний вибір. З «горіхів» гарантовано зійдуть жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально використовувати наявний простір і навіть спрогнозувати урожай.

  Походження конопель Talgar

  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Talgar були отримані селекціонерами шляхом схрещування добірних сортів канабісу з різних куточків планети. У генетиці штаму присутні сліди стрейна з Мексики, Таїланду, Афганістану і Колумбії.

  Особливості вирощування конопель Talgar

  З культивації цієї культури впорається навіть недосвідчений садівник, який ледь встав на шлях цікавого мистецтва грова. Рослини добре гнуться, піддаються всім відомим технікам культивації, за винятком клонування, а також добре сприймають будь-яке запропоноване їм добриво. Оптимальні ємності для вирощування - від 5-7 літрів. Рекомендоване освітлення - від 150 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних сухих бутонів. Така врожайність заслуговує на особливу увагу, адже більшість фотоперіодних стрейнів не можуть похвалитися їй.

  Аромат і ефект конопель Talgar

  Коли шишки висушені (і грамотно проліковані кілька тижнів в холодному місці), то при подрібненні вони випромінюють чудовий аромат солодощів і квітів. Насичений маслами білосніжний дим залишає приємний післясмак і дарує безперервно пульсуючі неспішні хвилі бадьорості і щастя, поступово розслабляючи тіло.

  Медичне застосування конопель Talgar

  Терапевтичний потенціал цього сорту дозволяє використовувати екстракти та сухі суцвіття в якості легкого заспокійливого і знеболюючого засібу. Також культура допомагає в терапії артриту і безсоння.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:дарує хвилі бадьорості і щастя, поступово розслабляючи тіло
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Colombia x Mexico x Thai x Afghan
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6047
  Buy Auto Talgar feminised Bang Seeds
  Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - ідеальний вибір. З «горіхів» гарантовано зійдуть жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально використовувати наявний простір і навіть спрогнозувати урожай.
  Артикул:GS06047
   В наявності 
  79,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 17 червня 2019 22:13
  Bang Seeds

  Купил себе на всякое случия аж 20 штук этого сорта Auto Talgar feminised конопли. Думал что не взойдёт)))))))) А оно как назло взойшло всё теперь сижу и думаю что мне сним делать. Буду теперь курить пока глаза не полезут на лоб.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду