• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Think Fast - справжній унікум на світовому ринку. Унікальність полягає в поєднанні властивостей фотоперіодного канабісу та активного дозрівання автоквітів. Незважаючи на домінуючі гени sativa, рослина завершує свій період цвітіння всього за 8 тижнів! Завдяки тому, що гібрид успадкував у своїх предків високу врожайність і невибагливість, представлені насіння канабісу можуть замовляти малодосвідчені коноплярі.

  Походження конопель Think Fast

  Think Fast feminised був виведений методом кросу автоквітучого Think Different і легендарного представника класичних штамів Power Plant. Слід зазначити, що схрещування подібних Стрейнів не приводить до отримання конопель з властивістю самостійного цвітіння, однак створена культура, що має рецесивний auto-ген, демонструє прискорену в порівнянні з усіма фотоперіодами стадію цвітіння.

  Вирощування конопель Think Fast

  Гібрид підходить для культивації в закритому і відкритому грунті, а також теплиці. Минаючи фазу вегетації (в indoor), коли гровер вирішить, що рослина досить набрала зеленної маси, необхідно скоротити кількість світлових годин до графіка 12х12. З переходом на такий режим рослина почне формування суцвіть, але протягом тижня продовжить зростання. Висота куща буде не більше середнього розміру фемок (100-150 сантиметрів). Своєю будовою і формою листків растіха видає переважання sativa.

  Аромат і ефект конопель Think Fast

  Сухим бутонам властивий запах свіжості після дощу, успадкований від легендарного батька. Після проліковки ніжний дим, який не викликає кашлю і першіння, тішить смакові рецептори солодким присмаком. Вплив бадьорить, додає сил, приводить в норму енергетичний баланс. Під дією такої травички прокидається бажання почати творчу діяльність. Стафф відмінно підходить для вживання в денний час доби.

  Медичне застосування конопель Think Fast

  Представлений штам не входить в список лікарської марихуани, проте її часто використовують як енергетик, а також для усунення зневіри, перевтоми, стресу і морального виснаження.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:збалансований, легка ейфорія, творчий потенціал
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Think Different x Power Plant
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6868
  Buy Think Fast feminised Ganja Seeds
  Незважаючи на домінуючі гени sativa, рослина завершує свій період цвітіння всього за 8 тижнів! Завдяки тому, що гібрид успадкував у своїх предків високу врожайність і невибагливість.
   В наявності 
  199,60 грн.

  1 review for Think Fast feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 січня 2023 20:27
  Нажаль не проросли.

  Брав два зернятка на пробу, дізнатися, що воно за звір, цей ваш Fast... але спіткала невдача:( після замочування протусили 5 днів під мокрим спонджиком, тоді ще в земельці вологій тиждень десь, але пацієнти вже мабуть були просто не живі:( треба було брати більше.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду