• Огляд

  Auto Super Skunk feminised один з найпоширеніших представників автоквітучого канабісу. Присутність в генетиці автоквітучого сканку афганського коріння допомагає рослині виробляти неймовірну кількість смол. Найвідоміші сорти гашишу виготовляють саме з цього штаму канабісу.

  Насіння конопель представленого сорту полюбили гровери по всій планеті. Особливо після його однозначних перемог на конкурсі «Кубок каннабіса». Кілька років батько Аuto Super Skunk feminised тримав «пояс переможця» різних виставок і чемпіонатів. Його невибагливість дозволяє вирощувати кущі при мінімальних витратах, а показники врожайності неймовірно високі для автоквіта.

  Величезна світова популярність і прекрасні характеристики штаму дозволять виростити легенду канабісу навіть не підготовленому і починаючому гроверу. Якщо рослинник купує оригінальне насіння, то може бути абсолютно впевнений в тому, що заявлені виробником характеристики співпадуть з реаліями. Фемінізована автоквітуча версія Супер Сканк дозволить гроверу не морочитися в переходах з вегетативної стадії на цвітіння. Стрейн абсолютно не примхливий до освітлення і розмірів боксу. Зустрічалися гровери, які отримували прекрасні результати на 2-х 45 ватних лампах і з горщиком в 4-5 літрів. При цьому рослина гнулася і не перевищувала 30 сантиметрів у висоту, а урожай сягав 40 грам сухого продукту. Погодьтеся, що це дуже непоганий показник для автоквіта, який обмежений світловим потоком і розмірами боксу.

  Саму назву сорту пов'язують з невеликим звіром скунсом, який в небезпечні для життя моменти бризкає в свого ворога струменем вкрай неприємної рідини, яка має дуже сильний запах. Гібрид хоч і має в своїх генах Афгані, але інший запах все-таки присутній. Це не означає, що аромат неприємний, навпаки дуже насичений, але в той же час ядерний і чимось нагадує фрукти. Як тільки ви доторкнетеся до рослини, вона відразу почне виділяти потужний і різкий аромат, який в мить пошириться по всьому приміщенню. З цієї причини рекомендується вирощувати кущ в приміщеннях з вентиляцією оснащеною вугільним фільтром або «глушилками».

  Порада! Якщо не бажаєте, щоб запах сканку було чути сусідам, то постарайтеся звести до мінімуму дотик до квітучої рослини.

  З насіння конопель даного сорту виростають низькі або середнього зросту кущі з вузлуватими і товстими стеблами, а також важкими гілками. Достиглі суцвіття мають яскраво зелене забарвлення. Автоквітучий фемінізований сканк квітне дуже швидко, перетворюючись в гарний і стійкий кущ, який всім своїм виглядом показує міць майбутнього врожаю, що містить рекордний для автоквітів рівень ТГК. Структура куща і форма листя показують вміст в генотипі 80-85% індіки.

  Більшість автоквітучих фемінізованих сортів канабісу не переносять або піддаються критичному стресу при прищипуванні центральної коли, але Аuto Super Skunk feminised цього не боїться і дозволить гроверу контролювати свій розвиток будь-якими відомими способами. Прекрасні результати штам показує при вирощуванні технікою SCROG. На 1 квадратний метр приміщення можна зняти до 500 грам блискучих і ароматних шишок покритих липкою медовою смолою.

  Довідка! Не поспішайте позбуватися від листя після манікюрінга свого куща. Рослина надзвичайно смоляниста і застосувавши відомі методики, можна зібрати смолу в чистому вигляді.

  Повна байдужість до цвілі, невибагливість у вирощуванні і прекрасний урожай смачних шишок ставлять стрейн на п'єдестал кращих автоквітучих сортів канабісу.

  Родовід Super Skunk

  Auto Super Skunk feminised був виведений селекціонерами за допомогою схрещування легендарних сортів канабісу Skunk # 1 і Afgani Hash. Автоквітучий фемінізований сканк вважається одним з найнадійніших штамів конопель. Неймовірно простий у вирощуванні і не вимагає від гровера абсолютно ніяких добрив та стимуляторів росту.

  Батьківська генетика дозволяє вирощувати сорт як на відкритому повітрі, так і в індорі.

  Особливості вирощування конопель Super Skunk

  Якщо створити для Аuto Super Skunk feminised оптимальні умови вирощування, то рослина нагородить гровера шикарним врожаєм. Коренева система у автоквітучого фемінізованого Сканку невелика, тому горщики від 5 до 10 літрів цілком згодяться. Обов'язково слід враховувати сильний запах при цвітінні. Гібрид за шкалою від 1 до 10 пахне на 11.

  Сорт не потребує добрив, але не відмовиться від «чаю» з гуано кажанів.

  Довідка! На просторах інтернету можна зустріти різні пропозиції з продажу гуано, але ціна дуже завищена. Спробуйте пошукати це чудове добриво в тих краях, де кажанів дуже багато, наприклад в Криму.

  Вирощування конопель Super Skunk вдома

  Auto Super Skunk feminised прекрасно себе почуває під лампами ЕСЛ потужністю від 100 ват. Якщо рослинник віддасть перевагу лампам високого тиску, то на рослині утворюються потужні і щільні шишки, а все листя покриється трихомами. Саме потужний світловий потік перетворює канабіс в засніжену ялинку.

  Грунт для вирощування можна приготувати самому або придбати в квітковому магазині. Простежте, щоб кількість поживних мікроелементів в грунті не була занадто великою. Оптимальним вважається 180 (азот) х 180 (фосфор) х 180 (калій).

  Якщо додати в землю вермикуліт, то коренева система буде розвиватися швидше, що дозволить рослині нарощувати масу шишок.

  Вирощувати даний сорт досить просто. Рослина пробачає помилки гроверів і виростає могутнім і сильним кущем, незважаючи на переливи і недолік освітлення.

  Вирощування конопель Super Skunk на вулиці

  Спочатку сорт канабісу Аuto Super Skunk feminised створювався саме для вирощування в аутдорі, тому труднощів у гровера не виникне. Канабіс прекрасно росте на різних типах грунтів, але для розкриття всього потенціалу рослини потрібно приготувати поживний грунт.

  Перед висадкою рекомендується переконатися, що місце ізольоване від очей випадкових перехожих. Аромат, що виділяється кущем в період цвітіння, буде чути на досить великій відстані.

  Забезпечивши кущ регулярним поливом чистою водою, гровер може розраховувати на прекрасний урожай вже через 60-65 днів. Якщо можливість дарувати вологу рослині 2-3 рази в тиждень відсутня, то можна додати до субстрату гідрогель. Він знижує необхідність поливів і забезпечує запас води біля кореневої системи рослини.

  Смакові якості і ефект конопель Super Skunk

  Аромат Аuto Super Skunk feminised зачаровує своїми солодко-цитрусовими чарами і залишає приємний післясмак свого легендарного прабатька Skunk # 1. Високий вміст ТГК забезпечить потужний психоактивний ефект, який дарує неймовірне розслаблення і знімає всі ментальні і м'язові блоки. Auto Super Skunk feminised воістину седативний сорт канабісу. Після вживання хочеться розслабитися і відпустити всі думки, занурюючись в теплу і чарівну гавань спокою і споглядання.

  Протягом багатьох років стрейн є визнаним в медичних колах. Гібрид вважається ефективним засобом для усунення різних типів болю, його призначають людям, які страждають на епілепсію і бронхіальну астму. Штам допомагає при відсутності апетиту після різних операцій. Періодичне вживання автоквітучого фемінізованого сорту Сканк дозволяє знизити тривожність, підвищити працездатність і бути в піднесеному життєвому тонусі.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:Під час цвітіння рослина густо покривається кристалами смоли
  :високе
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1772
  Buy Auto Super Skunk feminised Ganja Seeds
  Auto Super Skunk feminised один з найпоширеніших представників автоквітучого канабісу. Присутність в генетиці автоквітучого сканку Афганського коріння допомагає рослині виробляти неймовірну кількість смол.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  18 reviews for Auto Super Skunk feminised Ganja Seeds

  17
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.9 / 5
  4.94 із 5 зірок
  • 18 листопада 2022 16:39
  Топ

  Услышав в треке Децла про ароматный сканк, купил тоже.
  Рядом рос вайт видов, и он был ну на 20% больше чем сканк.

  Вырос без проблем, не смотря на малый опыт) советую

  Урожай около 180гр, и потом ещё низы доросли, ну грам так 15

  • 04 червня 2019 11:29
  Somango

  О том, что Auto Super Skunk feminised эффективно помогает справляться с проблемами разных зависимости,это правда. У меня много друзей не пьют алкоголь, и занимаются спортом и курят траву и я в том числе. И я не считаю что конопля есть наркотик.Конопля является не только для наркотиков, и не кого переубеждать не собираюсь. А конопля ещё убедительно свидетельствует успешный опыт его клинического применения, но и данные многочисленных экспериментальных и клинических исследований, проведенных на базе ведущих специализированных лечебно-профилактических учреждений Страны.

  • 14 травня 2019 20:04
  Super Skunk

  Неразу не встречала агрессивного человека под марихуаной, а вот под алкоголем через одного.
  Ещё плюс в лечебных целях, снимает боли, успокаивает общий болевой фон, и человек забывает все болезни, пока действует марихуана.

  • 31 січня 2019 11:13
  super

  эх потратился на угольный фильтр, надеюсь вырастет без проблем и палива

  • 05 червня 2018 14:44
  заказ принял чётко

  Скажу по поводу семок - крупные ,красивые темные ,неспелых нету на вид.Приехало быстро ,заказ+доставка заняли 2 е суток ! В аут успеваю.Благодарю сотрудников вашего шопа!

  • 05 червня 2018 13:22
  Заказ 17098

  Связался с "Помощь онлайн" и сделали переадресацию посылки.

  • 19 квітня 2018 12:24
  Теплица

  У кого есть огород ,советую попробуйте в теплице.Улка не высокая и прекрасно себя чувствует.

  • 13 червня 2016 10:40
  777

  на балконе растеттт)))) ели ели солнца нет дожди идут)))) даж на пробу жалко срывать сантов 25))))) сколько он будет расти вапше на балконе не под лампами????? думаю еще пару месяцов точно))) уже почти 2 месяца емууу

  • 10 червня 2016 22:56
  лав лав

  нормальный сорт 2 раз вырашивала от сюда скажу так еслит много скурить то психота чуствоетса как под слабй кислотой))))

  • 20 квітня 2016 19:56
  777

  закажу парочкууу позже отпишусь как эфект

  • 02 квітня 2015 23:24
  фильм.

  Узнал о сканке из пердачи про британию там описывалса как сорт который все местные гровер вырашивают как мошьный .Решил попробывать ошушение какбуто я в какомто фильме я не я все вижу состорный это просто супер ребята берите растите афигевайте . фуй муорам.

  • 22 січня 2015 16:00
  sczx

  Класс просто класс, меня это орех реально удивил, семки пришли большие, ростки вес дали, и сейчас на балконе уже см 20 выросло,ааа жду когда еще не моного подрос тет, и можно будет на пробу срезать, шикарный сорт)

  • 19 січня 2015 14:11
  tema

  Прикольный такой сорт мне очень понравился, всем советую, отдельное спасибо за бонусы!!!

  • 25 липня 2014 12:36
  бомба

  сорт отличный) берите...берите..берите!!

  • 25 липня 2014 12:34
  мишка)

  Сорт отличный! берите и пробуйте)) Удачи ребят)

  • 25 липня 2014 12:33
  доволен

  сорт хорош тем,что он дает необыкновеный,но в то же времья офигеный ефект! попробуйте сами))

  • 03 червня 2014 18:44
  Урожайность

  Как для этого сорта урожайность вполне офигенно. Я не думал что соберу такой харв в ауте. Краснодар 2013 год. Нашел около 30 семок на 2-х кустах, в этом году уже высадил. у нас много дикаря по полям, но если хоть половину от этого возьмут по силе, то результат буду считать тоже хорошим!
  денег на этот сезон нет. Но на следующий обязательно сделать заказ Хочу авто БигБуд фемок
  так держать марку!

  • 03 червня 2014 18:41
  Грузия

  у нас вызрыл на улица на август. Люблу пакурить перед телевизором этот сорт. еще одын заказ и палучу вип клиента

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду