• Огляд

  Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Super Silver Haze - ще один автоквіт нашої колекції автоквітучих сортів від сідбанка Ganja Seeds. Гібрид характеризується поступливим характером та стійкістю до захворювань, в тому числі епідемії цвілі і гнилі. Сходи здивують стрімким зростанням і перетворюються в естетично прекрасні пухнасті кущі з нечисленними бічними відгалуженнями і товстенною центральною колою. Нечисленне листя дозволить світлу проникати до нижніх суцвітть, наповнюючи їх життєвою силою.

  Життєвий цикл становить всього 60-70 днів від насіння. Під час цвітіння тугі і важкі бутони виділяють чарівний аромат благородного Haze з легким відтінком цитруса. Висота рослин рідко досягає 80-90 сантиметрів.

  Родовід конопель Super Silver Haze

  Насіння конопель auto Super Silver Haze feminised були виведені шляхом схрещування оригінальної материнської лінії Super Silver Haze з добірним Рудералісом. Сміттєва конопля наділила гібрид автоквітучими властивостями, імунітетом до захворювань і стійкістю до погодних примх. Рівень ТГК-17%.

  Особливості вирощування конопель Super Silver Haze

  Елітне насіння конопель auto Super Silver Haze feminised було адаптоване для вирощування в індорі та у відкритому грунті. На вулицю розсаду рекомендується висаджувати при усталеній нічній температурі + 10-12 градусів за Цельсієм.

  Кущі не бояться тренувань і підходять для техніки SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 350-400 грамів сухих смолистих суцвіть або 40-100 грамів з куща. Підвищити врожайність допоможе помірне внесення добрив після 40-го дня життя рослини, а також висаджувати в об'ємні горщики від 10 літрів.

  Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. У скромних гроубоксах і переобладнаних системних блоках можна використовувати лампи ЕСЛ 100-200 Ватт.

  Смак і ефект конопель Super Silver Haze

  Проліковані бутони наповнять простір благородним хейзовим ароматом, обрамленим легкою інтонацією стиглих цитрусів. М'який і тягучий дим з першої затяжки викличе бадьору хвилю ейфорії і пробудить творче мислення. Неймовірний зліт зміниться творчим "Стоуном". Умиротворення буде супроводжувати растамана протягом 2,5 годин.

  Медичні властивості конопель Super Silver Haze

  Лікувальні властивості екстрактів і суцвіть укладені в здатності швидко виводити з депресії і пригноблених станів розуму. Стрейн використовують як знеболюючий засіб при мігрені, а також в якості м'язового релаксанта. Стимулює апетит і відновлює сон.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:stone, хвиля тиші заспокоює нескінченні розумові потоки і допомагає зануритися в гавань умиротворення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Super Silver Haze x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3700
  Buy Auto Super Silver Haze feminised Ganja Seeds
  Елітне насіння конопель auto Super Silver Haze feminised були адаптовані для вирощування в індорі і у відкритому грунті. Кущі не бояться тренувань і підходять для техніки SCROG.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Super Silver Haze feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 04 червня 2019 10:18
  Ganja Seeds

  Мне в одно время очень па могла, конопля Auto Super Silver Haze feminised. Я очень сильно был зависимый к алкоголю,меня всё раздражало и чем больше меня всё раздражало тем больше я уходил в штопарь.)))) Мне посоветовали перейти на коноплю. Я долго думал и решил попробовать коноплю.В интернете долго читал, что конопля из себя представляет. Меня за интересовало, и я решил купить и попался мне этот магазин. Я тогда связался с ребятами, этого магазина. Они мне всё розказали, что и как нужно делать. Мне ребята очень понравились, доставка была очень быстрая и без всяких проблем. Конопля Auto Super Silver Haze feminised мне помогла от с хроническим алкоголизмом. Я чесно скажу я уже думал что я не жылець, может ребята кому-то и смешно? ну это так. Теперь я не пью вообще сперт- нова уже 3 года, у меня теперь есть симья родился сынишка. Зарабатую нормально и ногда для настроения курю коноплю, не какой не зависимости у меня нету. Кто- то говорит, что я наркоман. Но я и моя семья так не считаю. Вот как-то так!!! Всем хорошого дня!!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду