• Огляд

  Потрійна лінія генетики стрейна Skunk, Біла Вдова і Біг Бад стали основою для виведення селекціонерами банку насіння GanjaSeeds принципово нового фемінізованого гібриду Auto Super Critical з іспанською історією. У порівнянні з початковим штамом Critical, нове покоління набуло ще більш високих показників врожайності, а для естетів додався ще й неповторний аромат на всіх стадіях життєвого циклу рослин.

  Загальні характеристики конопель Super Critical

  Насіння фем конопель порівняно швидко проходять фазу веги, і цвітуть протягом шести-семи тижнів, формуючи дуже красиві і ароматні суцвіття. Максимальна висота кущів в аутдорі рідко перевищує позначку в 100-120 сантиметрів. Для індора цей показник ще нижче (60-90 см). Але навіть з такою висотою, з квадратного метра посівної площі можна з легкістю зібрати до 800 грам якісного канабісу з ТГК від 15% і вище, а також середнім рівнем каннабідіола. Хочете купити врожайні насіння конопель, обов'язково зверніть увагу на даний штам.

  Вирощування конопель Super Critical

  З урахуванням відносно швидкого дозрівання рослин Auto Super Critical feminised, протягом одного календарного року ви зможете зібрати кілька врожаїв. Причому, сорт прекрасно підходить коноплярам з різним рівнем підготовки.

  При вирощуванні у відкритому грунті, врахуйте, що зниження нічної температури до +10 градусів за Цельсієм може спровокувати припинення цвітіння. В індорі бажано використовувати лампи для вирощування конопель, сумарною потужністю від 1 кВт з розрахунку на квадратний метр площі. Індорний світловий режим 18/12 в поєднанні з технікою SOG дасть вражаючий обсяг врожаю.

  Медичне застосування конопель Super Critical

  Для медичного сорту марихуани використання його анестетичних властивостей виглядає закономірним. Крім цього, канабіс auto Super Critical feminised добре регулює сон і стабілізує апетит. Поліпшити настрій і позбутися негативних нав'язливих думок - все це під силу названому сорту.

  Аромат і ефект конопель Super Critical

  В ароматі і смаку конопель чітко простежується букет з прянощів з невеликою солодкістю диму. Марихуана спочатку ошелешує своєю енергією, але потім на перший план виходить традиційна Індіка, і ви повністю розслабляєтеся. Ідеальне рішення для відновлення емоційної рівноваги і загального позитивного настрою. Особливо це стосується важких буденних днів або кінця робочого тижня.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Big Bud x Skunk x White Widow x Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1904
  Buy Auto Super Critical feminised Ganja Seeds
  Насіння фем конопель порівняно швидко проходять фазу веги, і цвітуть протягом шести-семи тижнів, формуючи дуже красиві і ароматні суцвіття.
   В наявності  Україна
  83,60 грн.
  119,60 грн.

  1 review for Auto Super Critical feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 грудня 2021 13:04
  Всё супер, спасибо
  • 16 червня 2019 18:06
  Auto Super Critical feminised

  Дома в боксі піднялися фемочки майже до стелі 90-сантиметрової коробочки. Брав по акції, не пожалів і ще візьму, бо урожайність мене здивувала чесно кажучи. Я ще тільки практикую, але вже знаю що цей гібрид один із кращих. Не жалкую ні хвилинки, шо взяв.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду