• Огляд

  Сорт коноплі Kerosene Krash feminized від бридерів сідбанку Ganja Seeds завоював популярність серед гроверів у всьому світі. Насіння можна купити в нашому інтернет-магазині в роздріб та оптом.

  Історія походження сорту Kerosene Krash

  Робота над створенням фемінізованого сорту Kerosene Krash розпочалася у Голландії. Спочатку його створювали для поціновувачів зі США, але потім слава поширилася і Європою.

  За основу взято Gorilla Glue №4 і Sherbet, які заслужено називають бестселерами в США. Вони відомі своїми різкими смаковими характеристиками та високою врожайністю. Ці гени рослини передали новому сорту.

  Генетика

  Марихуана Kerosene Krash – це гібрид, який є повноцінною індікою. Рослина отримала свої властивості завдяки двом батьківським сортам – Gorilla Glue №4 (материнська) та Sherbet (чоловіча). При запиленні з'явився фемінізований сорт, що дає високоякісне насіння.

  Особливості вирощування Kerosene Krash (індор)

  Марихуану Kerosene Krash feminized легко вирощувати. Процес починається із пророщування зерен. Він займає 3-5 днів. Після цього пагони можна переміщати у субстрат. Найкраще починати гровити в невеликих горщиках об'ємом 0,25 л. Через 4,5 тижні рослини, що підросли, можна пересаджувати у великі ємності по 25 літрів. У процесі вирощування кущі повинні бути під освітленням протягом 18 годин і 6 годин у повній темряві.

  Вирощування Kerosene Krash (аутдор)

  Гровінг Kerosene Krash feminized в аутдорі також починається з пророщування насіння, яке можна купити в інтернет-магазині GanjaSeeds. Коли кущі досить зміцніли, їх рекомендується гартувати. Для цього розсаду виносять на вулицю, поступово збільшуючи час перебування поза приміщенням.

  Смакові якості та аромат Kerosene Krash

  Аромат Kerosene Krash – це окрема історія. Його запах неможливо сплутати з жодним іншим сортом. Якщо відчуваються газові, бензинові та навіть дизельні запахи, це означає, що перед вами саме ця рослина. Деякі поціновувачі відзначають наявність солодкуватих фруктових ноток.

  Смак характеризується як гострий, дизельний.

  Ефект

  Цінителі цього сорту відзначають різкий ефект, який можна порівняти з ударом боксера з подальшим розслабленням. Цей штам допомагає позбутися тривоги і забути про проблеми, рослина надає сильний заспокійливий вплив.

  Медичне використання

  Канабіс Kerosene Krash має седативну дію, тому активно застосовується для лікування психоемоційних розладів, наслідків стресів, панічних атак. Цей сорт здатний зняти спастичний ефект у м'язах, зменшити тремор, тому використовується для лікування хвороби Альцгеймера на початковій стадії.

  Зміст ТГК, КБД, період цвітіння Kerosene Krash

  Придбання насіння цього сорту в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні та ближньому зарубіжжю допоможе виростити гарні рослини з великими пружними маслянистими шишками.

  Сорт має такі характеристики:

  • вміст ТГК – 28%;
  • період цвітіння – 8 тижнів;
  • врожайність – 400-500 грамів на квадратний метр.

  Дорослий кущ Kerosene Krash здатний вирости до 160-180 см. Для збільшення врожайності рекомендується підрізати верхні пагони, щоб кущ робив більше бічних відростків. Саме на них з'являться шишки. За такої техніки врожайність може досягти 600 грамів з квадратного метра.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Brazil
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Дизельний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 8480
  Buy Kerosene Krash feminised Ganja Seeds
  ​Сорт коноплі Kerosene Krash feminized від бридерів сідбанку Ganja Seeds завоював популярність серед гроверів у всьому світі. Насіння можна купити в нашому інтернет-магазині в роздріб та оптом.
   В наявності 
  279,60 грн.

  5 reviews for Kerosene Krash feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 29 жовтня 2023 22:09
  Дальше - больше

  Пока, на ранних стадиях показывает большое стремление к росту и жизни. Посажу в вазон и потом расскажу насколько он хорош. А пока все признаки большого урожая. В проращивании и вегитациии трудностей не вызвал. Поддатливый к формировке.

  • 29 грудня 2022 16:17
  Керосин креш

  Классный сорт!
  Беру данный сорт не первый раз и всё проходит без проблем. Качество действительно порадовало. Вот надо только дать хорошо вызреть.
  Тогда убойный результат обеспечен.

  • 29 грудня 2022 15:27
  Керосин

  Пришло всё быстро. Менеджер перезвонил.
  Беру данный сорт не первый раз и всё проходит без проблем. Качество действительно порадовало. Вот надо только дать хорошо вызреть.
  Тогда убойный результат обеспечен.

  • 29 листопада 2021 17:00
  Купил, пришло

  Спасибо магазину, семена после заказа пришли все быстро и в красивой упаковке.

  • 11 листопада 2021 19:36
  это кино..их нет но они в разделе скидки недели ...
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду