• Огляд

  Історія автоквітучого гібрида auto Sugar GOM feminised бере свій початок з проведення багаторазового схрещування потужних стрейнів канабісу auto AK і Brazilian. Сатівна домінанта зумовила властивості нового штаму і брідери GanjaSeeds виконали відмінну роботу щодо його вдосконалення. На продаж нового насіння конопель, Україна відреагувала з цікавістю. Коноплярі з різних куточків країни з задоволенням продовжують замовляти посівний матеріал від сезону до сезону. Причин тому декілька і про них можна прочитати далі.

  Загальні характеристики конопель Sugar GOM

  Приблизно два місяці терпіння і праці знадобиться гроверу для збору довгоочікуваного врожаю. Якщо ви проявите більшу витримку, то рослини віддячать вам за очікування високоякісної марихуаною з відмінною часткою фітоканнабіноідів. Зокрема, частка ТГК і КБД дозволить пишатися власною майстерністю гровінга. Вам не потрібно винаходити велосипед і шукати відповіді на запитання, як зробити авто фем насіння конопель. Воно вже перед вами. Висота дорослих рослин здатна досягати позначки в 120 сантиметрів і при сприятливих умовах один кущ даного гібрида дає до 100 грам добірного канабісу, готового подарувати вам чудовий настрій.

  Вирощування конопель Sugar GOM

  Цікаво, що при всьому домінуванні Sativa в фенотипі гібрида, зовнішність у рослин швидше індічна. У процесі цвітіння, шишки що формуються не виділяють занадто інтенсивний запах, що є дуже хорошим фактором для тих, хто хоче приховати своїх вихованців від сторонніх очей. Культивація штаму однаково успішна як в закритих умовах, так і відкритому грунті. Навіть на підвіконні в окремому горщику у вас неодмінно буде свій унікальний харвест.

  Під час формування суцвіть, у куща з'являється злегка цитрусовий аромат, а чим ближче до піку зрілості, тим шишки конопель починають поширювати більш складний букет. У плані догляду, стрейн не пред'являє особливих вимог. Все, що від вас вимагається: своєчасне підживлення добривами і регулярний полив. Світловий режим взагалі непринциповий, адже перед вами найчистіший автофем. Дорослі особини відрізняються великою кількістю гілок з невеликою масою листя, а шишки покриваються кристалами, які дуже схожі на цукор. До речі, звідси і така назва у сорту.

  Медичне застосування конопель Sugar GOM

  Для марихуани, яка не вважається медичною, у Auto Sugar GOM Feminised дуже непоганий список недуг, при яких її використання буде ефективним: депресія, мігрень, м'язові спазми, нудота і втрата апетиту.

  Аромат і ефект конопель Sugar GOM

  Спочатку коноплі виділяє чистий цитрусовий аромат, але в міру дозрівання, у суцвіть букет запахів стає яскравішим, додаючи нотки кавових зерен, розпечених горіхів і мускусу. У смаку це менш виражено, але якщо ви гурман, то, звичайно зафіксуєте все перераховане. Ефект у канабісу сильний і рівний, надаючи максимум впливу безпосередньо на мозок, активізує творче мислення і уяву.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:сильний і рівний, надаючи максимум впливу безпосередньо на мозок, активізуючи творче мислення і уява
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto AK x Brazilian
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1900
  Buy Auto Sugar GOM feminised Ganja Seeds
  Під час формування суцвіть, у куща з'являється злегка цитрусовий аромат, а чим ближче до піку зрілості, тим шишки конопель починають поширювати більш складний букет.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Sugar GOM feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 11:01
  пав

  Все сємки проросли досить швидко, росли без проблем. Одну правда чуйна підпалив лампою, що не догледів, але особливого збитку ялинці не нанесено. Вихід за кількістю норм, запах бомбезно як власне і смак. На наступний цикл спробую що нитка веселіше бо гагарин рубає після першої банки і на відріз) Дякую рекомендую !!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду