• Огляд

  Особливості сорту Auto Skywalker

  Auto Skywalker – автоквітучий фемінізований гібрид із домінуванням індіки (75/25) та високим вмістом ТГК (20-24%). Стрейн вирізняється дивовижним поєднанням глибини й збалансованості ефекту, що було досягнуто шляхом кропіткої селекційної роботи. Сорт наділений класичною індічною компактною структурою, з безліччю бічних гілок з короткими міжвузлями. Пружні, зібрані у щільні грона, ароматні суцвіття на піку дозрівання рясніють великою кількістю стигм, переливаються кристалами трихом, що, безсумнівно, стане знахідкою для виробників концентратів або гашишу.

  Генетика Auto Skywalker

  Свій виражений індічний ефект сорт запозичив від генетики Mazar – аборигена афганських північних долин, тоді як освіжаюча органолептична гама – явна спадщина «ягідного» Blueberry. Додавання генетики рудералісу забезпечило сорт функціоналом автоцвітіння, що вкупі зі складним терпеновим профілем зробило цей вишуканий стрейн чудовим вибором для охочих доторкнутися до його глибокої розслаблювальної сили впливу.

  Особливості вирощування Auto Skywalker

  Перш ніж приступати до грову, новачкам слід освоїти базові знання та навички. Сорт чутливий до перепадів температури та вологості, тож стежте за стабільністю показників мікроклімату. Дотримуйтесь режиму поливу і контролюйте показники pH і ppm, особливо під час вирощування у гідропонних системах. Auto Skywalker – один з небагатьох автоквітів, що доброзичливо реагують на помірну обрізку і дефоліацію, однак, за умови браку досвіду, віддайте перевагу LST. Не нехтуйте регулярним оглядом куща на предмет наявності шкідників або захворювань, а в разі виявлення небажаних «гостей» обробіть рослину органічним засобом захисту, наприклад, олією німа.

  Вирощування в індорі Auto Skywalker

  В індорі забезпечте рослину освітленням LED-лампами повного спектра в режимі 18/6 або 20/4 протягом усього циклу. Слідкуйте за показниками температури та відносної вологості повітря. Пророщуйте насінину у торф'яних таблетках або кубиках мінеральної вати з подальшим висаджуванням у постійний 12-літровий горщик з добре аерованим і дренованим ґрунтом або субстратом. Якщо ви обмежені у вертикальному просторі, метод SCROG допоможе не тільки контролювати висоту і створити приземлений профіль рослини, а й підвищити показники врожайності.

  Вирощування в аутдорі Auto Skywalker

  В ауті сорт віддає перевагу освітленим сонцем ділянкам з достатньою циркуляцією повітря. Якщо ваш клімат доволі складно назвати сухим, рекомендуємо висаджувати Auto Skywalker у місткий 12-15-літровий смартпот, що значно полегшує догляд за рослиною внаслідок нестабільності погодних умов. На завершальній стадії цвітіння, шишки вирізняються масивністю і щедрістю вироблення смол і здатні зламати тендітні бічні гілки, тож заздалегідь потурбуйтеся про наявність підпірок.

  Смакові якості та аромат Auto Skywalker

  Сорт має витончену, але при цьому чітко виражену, насичену органолептичну палітру. У ній переважають масні ягідні штрихи, що яскравим глянцем виблискують на видиху фруктово-пряними відтінками, а також деревними півтонами, що витончено поглиблюють основну композицію.

  Ефект впливу Auto Skywalker

  Навіть досвідчені споживачі не відразу зможуть відрізнити цей стрейн від фотоперіодних індічних побратимів – настільки потужний ефект впливу має «небоходець». Однак не тіште себе ілюзіями, багато ходити вам не доведеться, тож краще приземліться на диван і пристебніть ремені – ви вирушаєте у захопливу мандрівку царством небесних висот і просторів! Раптовий ейфоричний підйом, що наздоганяє після першої ж затяжки, зміниться станом надзвичайно глибокого стоуну, упродовж якого усі ваші тривоги й печалі поступово розвіються, а тіло наповниться почуттям цілковитого, не затьмареного розслаблення, від маківки до кінчиків пальців. Бездоганний вибір для вечірньої сесії або релаксу протягом напруженого дня.

  Медичне застосування Auto Skywalker

  Завдяки широкому профілю терпенів і вираженій седативній властивості, сорт ефективний у лікуванні запальних процесів, усуненні болю і спазмів, а також боротьбі з безсонням, стресом, тривожністю й депресивними розладами.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Skywalker

  Повний життєвий цикл рослина проходить за 8-9 тижнів. В індорі сорт здатний видати 300-400 г/м², що є неперевершеним показником для майже метрової автоквітучої рослини. В ауті, за усіх сприятливих умов, можна очікувати помірного врожаю до 150 грамів з куща заввишки до 1,5 метрів. Задля досягнення максимального потенціалу суцвіть, збирайте врожай у період, коли більшість трихом набудуть молочного відтінку, а частина (приблизно 20-30%) набудуть насиченого бурштинового забарвлення.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Mazar
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:relax
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8837
  Buy Auto Skywalker feminised Ganja Seeds
  Auto Skywalker – автоквітучий фемінізований гібрид із домінуванням індіки (75/25) та високим вмістом ТГК (20-24%). Стрейн вирізняється дивовижним поєднанням глибини й збалансованості ефекту, що було досягнуто шляхом кропіткої селекційної роботи.
   В наявності 
  159,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних