• Огляд

  На сьогоднішній день гібрид з 60% переважанням Indica, є одним з найпопулярніших сортів в Європі. Буквально з моменту появи на ринку він завоював довіру коноплярів, які займаються комерційною культивацією, а також до вподоби любителям ейфорійної стимуляції.

  Загальні характеристики конопель Skunk

  Незважаючи на середні розміри 90 см (зустрічаються індивідуми до 120 см), кущ дає високий, а головне якісний врожай. І це при тому, що для повного дозрівання суцвіть досить 65-70 днів, після чого можна зібрати врожай 350-400 грамів з одного квадратного метра посіву.

  Кущисті компактні саджанці в період цвітіння розростаються неймовірно великими суцвіттями, що підтверджують наявність у гібриду генів сатіви. Канабіс не вимагає спеціальних умов, упевнено протистоїть цвілі і байдужий до передозування підгодівлею. І при цьому насіння конопель дають відмінні сходи, які потім рослини дивують величезною насиченістю смолистих шишок.

  Зменшення або збільшення інтенсивності і тривалості світлової освітленості не впливає на процес цвітіння. Однак не варто зловживати невибагливістю рослини, бажано забезпечити 12-18 годин світла в добу.

  Вирощування конопель Skunk

  Гібридний канабіс без хворобливих наслідків переносить обрізку, зате цим процесом можна забезпечити рослині якісне зростання, зробити формування крони з особистих переваг.

  Завдяки винятковій простоті грову, рослини відмінно підходять для початківців коноплярів.

  Аромат, смак і ефект конопель Skunk

  Аромату характерна солодка легка перчинка з розкішним цитрусовим присмаком. Одночасно сильний седативний ефект невідчутно знімає тілесне й емоційне напруження, як би переводячи свідомість в стан глибокого релаксу. Психоактивний ефект настає практично одночасно з прийняттям невеликої дози тонізуючого диму.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:сильний седативний ефєкт невідчутно знімає тілесне й емоційне напруження
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk # 1 x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3512
  Buy Auto Skunk feminised Green House Seeds
  Кущисті компактні саджанці в період цвітіння розростаються неймовірно великими суцвіттями, що підтверджують наявність у гібриді генів сатіви. Канабіс не вимагає спеціальних умов, упевнено протистоїть цвілі і байдужий до передозування підгодівлею.
   Немає в наявності 
  640 грн.

  1 review for Auto Skunk feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 13:00
  Auto Skunk

  Ребята уже на кипело чесночное слово.Где и как я могу купить? Эту фразу я слышу почти каждый день. А я вам скажу где и как! Вот здесь на этом сайте в этом магазине, брал лично уже счёта с бился сколько раз. Здесь самые дешёвые и качественные семена конопли. И да кстати продавцы очень вежливые.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду