• Огляд

  Auto Skaar feminised класичний стрейн конопель. Рослина утворює численні бічні гілки і витягується до 175-180 сантиметрів у висоту. Вирощуючи цей сорт в умовах індору, гроверу необхідно подбати про просторий і добре обладнанй бокс.

  Auto Skaar feminised є одним з найбільш високих автоквітів, які формують масивні і важкі шишки, повністю посипані трихоми. Смолистість "голів" неодмінно перевершить всі очікування коноплярів. Незважаючи на високий зріст, цей сорт не вимагає установки додаткового освітлення. Для вирощування автофемінізованого штаму Skaar цілком вистачить одного потужного джерела світла. Чи не густе листя, властиве для сатівних сортів канабісу, дозволить світлу потрапляти навіть до низько розташованих суцвітть.

  Правильний догляд і своєчасне підгодовування дозволить починаючому конопляру зняти близько 190-220 грам вишуканих щільних шишок. У разі, якщо гровер не має можливості надати рослині повну свободу зростання, то йому рекомендується застосувати техніку "екран зелені" або прищипування. Auto Skaar feminised не проявляє гострих реакцій на стрес, тому будь-яке тренування посприяє одержанню відмінного врожаю.

  До початку харвесту майже не залишиться листя, що спростить процедуру збору врожаю, а манікюрінг може і зовсім не знадобиться.

  Родовід конопель Skaar

  Безліч сортів рудераліса були розглянуті в якості складової частини генетичної основи стрейна. Вибравши найкращу "дичку" з кращих, її схрестили з Fruity Skunk. Підсумком такого генетичного союзу вийшов стабільний стрейн, якому не страшні інфекції, цвіль і інші види грибків. Штам відмінно справляється з перепадами температур, тому насіння auto Skaar feminised можна висаджувати в грунт на самому початку сезону.

  Особливості вирощування конопель Skaar

  Культивація Skaar не викличе труднощів навіть у початківця. Чудові характеристики суміші сатівних і індічних генів, дозволяють конопляру без будь-яких проблем отримати хороший врожай.

  Auto Skaar feminised не поступається за своїми показниками продуктивності регулярним фотоперіодним сортам і являє собою чудову альтернативу для тих, хто має намір за короткі терміни отримати великий і потужний урожай.

  Ефекти і смак конопель Skaar

  Сорт має м'який аромат і солодко-фруктовий присмак. Буквально з перших хвилин після першої затяжки настає приємний "хай", на зміну якому не приходить розслабляючий "стоун".

  Рівень ТГК в 18-20% дозволяє активно хапати розумові потоки і направляти їх у потрібне русло. За час тривалого ефекту можна споглядати всілякі емоційні фарби. По всьому тілу можна спостерігати рух позитивних вібрацій і чистих енергій, поступово мінливих на спокій і умиротворення. Повністю розслабивши всі м'язи і енергетичні затиски, Skaar дозволить організму вдихнути новий заряд сил і наповнить його щастям і повної задоволеністю життям.

 • Характеристики
  Виробник: GanjaVIP
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс + настроение
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:Значний розмір, міцні і довгі бічні гілки вимагають великого простору
  :середнє
  :Fruity Skunk х Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3244
  Buy Auto Skaar feminised GanjaVIP Seeds
  Auto Skaar feminised є одним з найбільш високих автоквітів, які формують масивні і важкі шишки, повністю посипані трихоми. Смолистість шишок неодмінно перевершить всі очікування коноплярів.
   В наявності 
  598,80 грн.

  3 reviews for Auto Skaar feminised GanjaVIP Seeds

  2
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.7 / 5
  4.67 із 5 зірок
  • 29 вересня 2020 12:27
  Skaar = Big Devil XL

  Сорт не стабилизирован, растения двух типов очень разные.
  Одни более мелкие,и более прущие, другие при хорошем уходе более урожайные 30-50гр, но слабее. В ауте стояли ~90 дней, высотой 1-1,2м. Общая оценка 3+, по эффекту на пятёрочку по десятибалльной.

  • 17 червня 2019 16:39
  мрпг

  Сподобалася робота сайту! Оперативна доставка, якість подарунка. Я давно шукав магазин з яким можна працювати постійно. Уже другий моє замовлення, а якість роботи тільки поліпшується. Дякуємо

  • 28 травня 2019 14:32
  Ganja

  Добрый день! Хочу задать вопрос тем кто счетает что конопля является наркотиком. А сигареты и алкоголь для вас не являются наркотиком?)))))
  Конопля такой же наркотик как и сахар например. Лучше бы её в своё время разрешили вместо алкоголя.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду