• Огляд

  Auto Syrop fem - ще одна перлина скарбниці магазину від відомих селекціонерів сідбанку Ganja Seeds. Сорт демонструє високу врожайність і характеризується простотою в культивації. Не вимагає делікатного догляду і за короткий життєвий період нагородить початківця гровера відмінним урожаєм іскристих суцвіть.

  У період цвітіння кущі виділяють цікавий, але їдкий імбирний аромат.

  Родовід конопель Syrop

  Насіння коноплі було отримане в результаті схрещування добірних клонів індіка і сатіва. Отриманий гібрид має високий рівень ТГК в 20% і здатний нокаутувати навіть досвідченого і толерантного цінителя селекційної шишки. У крові стрейна присутні гени легендарного чемпіона фестивалів канабісу Critical і низькорослого, але врожайного Roadrunner.

  Особливості вирощування конопель Syrop

  Насіння конопель auto Syrop fem підходить для вирощування в аутдорі і домашній оранжереї. Використовуючи техніку пророщування горіхів, гровер доб'ється 99% схожості. Висаджування розсади на вулиці здійснюється за усталеною температури + 10-12 градусів за Цельсієм в лунки глибиною від 10 літрів.

  У домашніх умовах рослині знадобиться світло від 150 Ватт Днат і об'ємні горщики від 7 літрів, наповнені пористим живильним субстратом. Вносити добрива автоквітучим фемінізованим сортам канабісу рекомендується з 40 дня життя.

  Урожайність при техніці SCROG складе 350-400 грам з одного метра квадратного або 30-60 грам з куща. Життєвий цикл становить 75 днів від насіння.

  Смак і ефект конопель Sirop

  Імбирний аромат з часткою цитрусових і фруктів заповнить приміщення, в якому будуть подрібнювати проліковану шишку. М'який і насичений маслами дим викличе приємну хвилю ейфорійного польоту і забезпечить растаманів двохгодинним відчуттям достатку і радості. Творчий "хай" поступово зміниться розслаблюючим "Стоуном" і дозволить відпочити.

  Медичні властивості конопель Syrop

  Лікувальний потенціал штаму дозволяє використовувати екстракти і подрібнені суцвіття для лікування бронхіальної астми, глаукоми, нарколепсії, розсіяного склерозу і хвороби Альцгеймера. Їх також застосовують для зняття втоми, відновлення сну і для стимуляції апетиту. Сорт полюбили тисячі пацієнтів за його здатність в найкоротші терміни знімати різні типи болю.

  У магазині можна купити насіння конопель auto Syrop feminised у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження під час транспортування.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Critical
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:викличе приємну хвилю ейфорійного польоту і забезпечить растаманів двох годинне відчуття достатку і радості
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3757
  Buy Auto Syrop feminised Ganja Seeds
  Сорт демонструє високу врожайність і характеризується простотою в культивації. Не вимагає делікатного догляду і за короткий життєвий період нагородить початківця гровера відмінним урожаєм іскристих суцвіть.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Syrop feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 13 червня 2019 12:19
  Ganja Seeds

  Poluchil 3 sht v podarok!Vse vzoshli i vse devki!I nikakikh garantiy nenado!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду