• Огляд

  Auto Royal Kush feminised є серединною ланкою між Chemdawg, Lemon Thai та Pakistani Kush. Одна із найяскравіших представниць генетики Kush. Однією з її виразних відмінностей є стислий період цвітіння, що триває лише 8-9 тижнів.

  Історія походження, особливості Auto Royal Kush

  Основою генетики Royal Kush стали легендарний OG Kush та рудераліс. Таке поєднання дозволило створити гібрид максимально витривалим до:

  • перепадів температур
  • нетривалих посух
  • хвороб
  • утворення плісняви

  Особливості вирощування коноплі Auto Royal Kush

  Як зазначалося вище, сорт має доволі суттєву опірність до різних курйозних ситуацій, з якими може потенційно стикнутися гровер під час вирощування. Однак, оскільки це автоквітучий стрейн, не варто нехтувати мінімальними правилами грову. Так, рослина витримає короткочасну посуху, але відтак від неї годі й очікувати врожайність у 400 грамів із квадратного метра. Ба більше, це може також позначитися й на смолистості. Аби розкрити повний генетичний потенціал, не поскупіться і забезпечте рослину усім необхідним.

  Вирощування канабісу вдома Auto Royal Kush

  Задля досягнення максимальних показників врожайності, смолистості та відсотка ТГК, сорт потребує належного освітлення, підкорму та своєчасного поливу. Середні розміри куща дозволяють вирощувати цей гібрид у навіть невеличкому гроубоксі. Структура рослини достатньо відкрита, тому, за умови грамотного розташування освітлення, тренування можна залишити без уваги.

  Смакові якості та аромат Auto Royal Kush

  Смак достатньо насичений, багатоскладовий. Після якісної пролічки, споживач, навіть з першої затяжки, відчує аромат цитрусів. Друга затяжка стане «квитком» до більш помітної та багатокомпонентної палітри смаків, зокрема відчуватимуться деревний, землистий, пряний та хвойний. Усі смаки змішуватимуться між собою, утворюючи неймовірно смачний, багатогранний коктейль.

  Ефект коноплі Auto Royal Kush

  Ефект – одночасно фізичний і такий, що підіймає настрій. "Хай" якнайкраще можна охарактеризувати відчуттям розслаблення, що межує з лінощами та дарує відчуття щастя. Підійде для вечірнього споживання.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Не має медичних властивостей. Невисокі показники КБД (до 2%) і ТГК (до 15%) допомагають позбутися відчуття тривожності, поліпшити апетит, сприяють засинанню, зменшують м'язову напругу.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Royal Kush

  Як вже зазначалося вище, цвітіння триватиме близько 6-7 тижнів. Повний цикл триватиме близько 8-9 тижнів. Кущ не занадто гіллястий і не вразливий до атак плісняви. Проте шишки доволі щільні, і на останніх тижнях цвітіння краще подбати про обдув. Крім того, під час сушіння, якщо воно відбувається у приміщенні, слід забезпечити належну циркуляцію повітря. Пролічка дозволить розкрити увесь потенціал генетики та змусить терпени продемонструвати усю гаму ароматів та смаків.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс + настроение
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8766
  Buy Auto Royal Kush feminised Ganja Seeds
  Auto Royal Kush feminised є серединною ланкою між Chemdawg, Lemon Thai та Pakistani Kush. Одна із найяскравіших представниць генетики Kush. Однією з її виразних відмінностей є стислий період цвітіння, що триває лише 8-9 тижнів.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Auto Royal Kush feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 09 листопада 2022 16:30
  Хорошие семки но не для меня

  Неплохие семки я их подарил,так как сам сорт не очень зашол,как-то он очень грустно растёт)))
  Но для новичков самое оно)).........................................................,............... ..... .... ..... ....  ......,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,..,.,

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду