• Огляд

  Auto Royal Critical feminised – чудовий гібрид, спадкоємиця легендарних стрейнів Afghani та Critical. Вона має покладливий характер та більш стислий термін цвітіння, ніж її батьки. Зрештою, вона в усьому нагадує їх. Хочете максимально швидко отримати врожай? Цей сорт саме те, що вам потрібно!

  Історія походження, особливості Auto Royal Critical

  Під час селекції було використано генетику Afghani та Critical із додаванням рудералісу, що знайшло відтворення у розлогих гілках та міцному імунітеті автоквітучої спадкоємиці.

  Особливості вирощування коноплі Auto Royal Critical

  Як вже зазначалося вище, гібрид вирізняється достатньо стійким імунітетом та покладливим темпераментом. Відтак, навіть початківець впорається з вирощуванням і матиме змогу насолодитися усіма принадами представниці афганських сортів та лінійки Critical. Кущ доволі гіллястий, з широкими міжвузлями. Тому, аби рослина мала змогу радіти світлу поміж всіма ярусами, їй потрібен простір. Весь цикл вирощування, від насінини до харвесту, займе близько 10-11 тижнів. Цвітіння триватиме протягом 6-7 тижнів.

  Вирощування канабісу вдома Auto Royal Critical

  Зважаючи на розлогу структуру куща та задля отримання максимальних показників урожайності та наповнення шишок смолою, цей сорт краще висаджувати у просторий гроубокс. За відсутності такого, радимо скористатися техніками тренувань. Однак зауважте, що автоквітучі сорти не сприймають надмірних навантажень, та як наслідок, стресують, що може позначитися на темпах росту. Дійте якомога делікатніше, коли підгинатимете гілки, аби не перестаратися. Наприкінці цвітіння гровер відчує аромати деревини, спецій та солодощів.

  Смакові якості та аромат Auto Royal Critical

  Смакоароматичний профіль вирізняється цілим букетом відтінків. Солодка приємність відчуватиметься чи не найбільше. Крім того, можна вловити й фруктову композицію.

  Ефект коноплі Auto Royal Critical

  Ефект марихуани поступовий, хвилеподібний. Почнеться з розслаблення, без ефекту скам'янілості. Через деякий час настане легка ейфорія, що супроводжуватиметься чудовим настроєм. Сорт якнайкраще пасує для вживання у вечірній час.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Auto Royal Critical feminised містить дуже низький КБД, тому не знайшов свого призначення у медичних цілях. Проте, стрейн із легкістю допоможе розслабитися після важкого дня, усуне незначні прояви напруженості, тривожності.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Royal Critical

  Як вже зазначалося вище, цвітіння триватиме близько 6-7 тижнів. Подбайте про належне освітлення, помірну підкормку та своєчасний полив. Решту за вас зробить природа та генетика.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8759
  Buy Auto Royal Critical feminised Ganja Seeds
  Auto Royal Critical feminised – чудовий гібрид, спадкоємиця легендарних стрейнів Afghani та Critical. Вона має покладливий характер та більш стислий термін цвітіння, ніж її батьки.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду