• Огляд

  Насіння конопель auto Daiquiri Lime є сатівадомінантним гібридом, який ідеально підходить для вирощування в приміщенні, на відкритому повітрі і теплиці. Повний життєвий цикл растішек цього сорту становить не більше 11 тижнів. Особливої турботи культура не вимагає, тому є першокласним варіантом для малодосвідчених коноплярів, які прагнуть в найкоротші терміни досягти високого показника врожайності. Травка представленого стрейна поєднує потужний ефект і чудову тропічну смакоароматичну палітру. Замовити насіння канабісу «Дайкірі Лайм» - значить забезпечити собі спокійний успішний гровінг.

  Походження конопель Daiquiri Lime

  Автоквітучий сорт Daiquiri Lime виведений методом схрещування оригінальних стрейнів Californian Orange і USA Sour Diesel. Новий гібрид вийшов по істині унікальним, оскільки селекціонерам вдалося не тільки передати йому найкращі якості предків, а й посилити їх.

  Вирощування конопель Daiquiri Lime

  Повному розкриттю потенціалу врожайності рослини сприяє навколишнє середовище. При культивації представленого гібрида в домашньому гроубоксі, найголовніше забезпечити його помірним поливом з періодичною добавкою добрив (з початком активного цвітіння), вентиляцією і хорошим світлом. Цілком підійде лампа ЕСЛ потужністю в 100 ват. Структура куща не сильно розмашиста, однак растіха (через переважання в генотипі Sativa) витягується досить сильно. Якщо розмір боксу скромний, гровер може сміливо застосувати техніку загибания.

  Аромат і ефект конопель Daiquiri Lime

  Надзвичайно насичений, приємний, фруктово-цитрусовий аромат відрізняє сухі шишки «Дайкірі Лайм» від інших штамів. Всього одна затяжка густим димом моментально бадьорить, покращує настрій, знімає втому і сприяє активному проведенню часу. Дуже добре підходить для вживання вдень, а також допоможе довести до кінця розпочату роботу в разі перевтоми.

  Медичне застосування конопель Daiquiri Lime

  В лікарських цілях даний штам не використовують, проте курцями було відзначено, що марихуана підвищує життєвий тонус і допомагає впоратися зі стресом, депресією і почуттям пригніченості.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:збалансований, легка ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Californian Orange x USA Sour Diesel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6931
  Buy Auto Daiquiri Lime feminised Ganja Seeds
  Особливої турботи культура не вимагає, тому є першокласним варіантом для малодосвідчених коноплярів, які прагнуть в найкоротші терміни досягти високого показника врожайності.
   В наявності 
  199,60 грн.

  1 review for Auto Daiquiri Lime feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 27 лютого 2024 14:32
  Быстрая доставка)

  Рекомендую, не разочаруетесь)

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду