• Огляд

  Елітне насіння конопель auto Panama Lime feminised - унікальний посадковий матеріал, здатний привести на світ чудові рослини з чарівним ароматом зеленого манго і соковитого лимона. У генотипі стрейна домінує благородна сатіва, схрещена з рудералісом. Гібрид відмінно підходить для вирощування в тепличних умовах, для гроубокса і відкритого грунту. Рослинам цього штаму буде потрібно близько 98 днів для повного визрівання, однак, очікування гровера будуть винагороджені. Культура вважається однією з найбільш продуктивних серед автоквітів.

  Походження конопель Panama Lime

  Гібрид auto Panama Lime feminised вивели на основі батьківської лінії легендарного сорту Panama, який, ще недавно, був доступний покупцям лише в фемінізованій фотоперіодній версії.

  Вирощування конопель Panama Lime

  Догляд за представленим стрейном під силу навіть початківцю садівнику. Кущі настільки невибагливі, що прощають багато помилок початківців. Найбільших результатів врожайності можна домогтися при культивації рослин у великих горщиках. Виробник рекомендує використовувати 25 літрові ємності, але в скромних оранжереях можна використовувати горщики і поменше. В якості освітлення згодиться ЕСЛ або Днат. Можна також використовувати ЛЕД, що значно дорожче.

  Удобрювати культуру можна навіть в період розсади, але при використанні збагаченого грунту краще дочекатися сорокового дня. З дорослої рослини знімають до 150 г або до 650 г сухих суцвіть з одного метра квадратного.

  Довідка! Цей стрейн здатний вирости до трьох метрів в аутдорі.

  Аромат і ефект конопель Panama Lime

  Чудові нотки лайма і лимона будуть супроводжувати гровера протягом циклу вирощування auto Panama Lime feminised. Цей чудовий запах збережеться у стрейна і після проліковки шишок. Дим приємний і м'який, а ефект характеризується енергійністю, піднесеним почуттям щастя, нестримним сміхом і пробудженням дрімаючої творчої енергії.

  Медичне застосування конопель Panama Lime

  Незважаючи на здатність гібрида швидко піднімати настрій і дарувати миті щасливого усвідомлення світу, він не є терапевтичним.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:характеризується енергійністю, піднесеним почуттям щастя
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6651
  Buy Auto Panama Lime feminised Ganja Seeds
  Елітне насіння конопель auto Panama Lime feminised - унікальний посадковий матеріал, здатний привести на світ чудові рослини з чарівним ароматом зеленого манго і соковитого лимона.
   В наявності 
  159,60 грн.

  3 reviews for Auto Panama Lime feminised Ganja Seeds

  2
  0
  1
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.3 / 5
  4.33 із 5 зірок
  • 07 листопада 2020 16:36
  auto panama lime feminised

  Поясніть звідки в майже стопроцентній сатівній генетиці появилась індіка?Брав заради сатіви і такий облом.Напевно тому,що брідери не мають канадського рудераліса,а беруть ген автоцвітіня з Ловрайдера 2(пеший чомусь щез з продажу),а в ньому є індіка.Посадив 3травня,зацвіла....В ПОЛОВИНІ ЛИПНЯ!!!!!Рубає по індюшному-опяняючий ефект,один водний і дві години спокою,червоні очі і легкий свін.На початках як покуреш вечером,то ще відчувається зранку.Це така сьогодні тенднція,важко потрапити на хорошу сатіву,вирощують гібриди(сатіва+індіка) і в результаті не відомо яка генетика проявиться в насінні.

  • 21 жовтня 2020 16:13
  Panama Lime

  Соглашусь с коментом выше. Отличный сорт для компании. Безудержное веселье и отличное время припровождение в кругу друзей обеспечит. Главное не курить одному, так как вместо веселья можно поймать тоску. А вот в компании... то что нужно

  • 15 квітня 2020 14:43
  смеяться всем..

  самый продуктивный и урожайный автик..не говоря уже о ефекте.ржали так что выгоняли жоны на улицу..

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду