• Огляд

  Автофемінізований гібрид відрізняється приголомшливою генетичною історією та характерною неординарною зовнішністю. Ці світло-жовтогарячі волоски по всій поверхні дозріваючих бутонів просто неможливо сплутати з якимись іншими. Але навіть якщо це не станеться, наявність яскраво вираженого сирного запаху не зб'є з пантелику. Перед вами автофем «Олд Чіз», нащадок таких ліній, як Cheese, Skunk та Critical. Ми пропонуємо замовити насіння конопель цього гібриду в нашому інтернет-магазині. Прямі поставки від польського виробника Polskie Nasiona.

  Загальні характеристики конопель Old Cheese

  У генотипі штаму тотальне домінування індики, що відбилося безпосередньо на розвитку культури. Так цвітуть розтишки в середньому десять тижнів, формуючи середньорозмірні кущі, здатні принести в закритому ґрунті 300-400 г стаффа на квадратному метрі площі, що експлуатується. Частка тетрагідроканнабінолу в сухій речовині вражаюча – 19%.

  Вирощування Old Cheese

  Даний посівний матеріал розрахований на коноплеводiв будь-якого рівня підготовки. Малодосвідченим гроверам достатньо виконувати прості істини коноплярства, періодично поливаючи та підгодовуючи розтишок. В аутдорі висота кущиків досягає метрової позначки, що дозволяє приховувати посадку від небажаних сторонніх поглядів. Серед важливих відмінностей цього сорту канабісу відзначимо чудову світлопроникність по всій структурі ростих, аж до нижніх гілок.

  Медичне застосування Old Cheese

  Медики рекомендують використовувати ганджу для стабілізації психічних, емоційних перепадів, запобігання депресії, меланхолії або апатії. Також стафф допоможе повернути нормальний апетит та ефективно протистояти безсонню.

  Смак та ефект Old Cheese

  Шляхетний аромат сиру проявляється ще на кольорі, максимально розкриваючись після процедур сушіння та проліковування, доповнюючись сканковими та хвойними тонами в димі. Сирно-вершкова міць окрилює легкими ейфоричними хвилями, змінюючись абсолютним спокоєм та впевненістю, все буде добре.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:окрилює легкими ейфоричними хвилями, змінюючись абсолютним спокоєм
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Cheese x Skunk x Critical
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6598
  Buy Auto Old Cheese feminised Polskie Nasiona
  Перед вами автофем «Олд Чіз», нащадок таких ліній, як Cheese, Skunk та Critical. Ми пропонуємо замовити насіння конопель цього гібриду в нашому інтернет-магазині.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду