• Огляд

  Хоча фактично перед нами крос сортів Північне Сяйво і Біла Вдова, генетичні лінії гібрида виглядають більш складними. Тут присутні: White Widow, Sour Widow і досить рідкісний CBD Sweet. Очевидно, що селекціонерам банку насіння Ganja Seeds довелося неабияк попітніти над виведенням нового штаму. І праця сповна окупилася, гровери з усього світу замовляють насіння конопель поштою в нашому магазині і роблять це з наполегливою регулярністю.

  Загальні характеристики конопель Northern Lights x White Widow

  Для повного циклу цвітіння рослин даного сорту конопель необхідно не більше дев'яти тижнів. Таких часових рамок гібриду більш ніж достатньо для того, щоб шишки набрали бажану кількість смол і порадували коноплярів марихуаною найвищої якості із забійним ефектом. Для рослин середньої висоти (в межах 70 сантиметрів), врожайність виходить вище всяких похвал. Квадратний метр задіяної вами площі принесе до 800 грам чудового канабісу. Це стало можливим завдяки щільній структурі куща і розвиненій системі відгалужень. Частка ТГК готової сухої речовини може досягати 20%.

  Вирощування конопель Northern Lights x White Widow

  Для регіонів, де літо стабільно тепле, без температурних перепадів, рекомендуємо використовувати аутдор в якості методу вирощування. Якщо ночами температура може опуститися нижче 14-15 градусів за Цельсієм, краще перейдіть на індор. Так ви вбережете своїх вихованців від стресів. Ще одна важлива умова для успішного грову - достатність світла. Погодьтеся, з подібними вимогами легко впорається початківець-конопляр. Але штам цікавий і завзятим гроверам, адже він стабільний і добре піддається тренуванням. У період вегетації рослини швидко розвиваються навіть у випадках регулярного втручання в процес самого конопляра.

  Медичне застосування конопель Northern Lights x White Widow

  Присутність сатіви і індіки в генетиці - хороший привід використовувати якості марихуани на благо. Позбутися від нудоти, зробити сон більш стабільним, повернути апетит і просто підняти загальний психоемоційний фон організму. Все це під силу сорту Аuto Northern Lights x White Widow feminised.

  Аромат і ефект конопель Northern Lights x White Widow

  Простий, але приємний аромат характерний не тільки для готової марихуани, а й для рослин, які дозрівають. У тліючому диму проявляється знайомий смак конопель, що доповнюється деревними нотками. Ефект настає миттєво, стримана енергія сатіви поступово розслаблює.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:настає миттєво, стримана енергія сатіва поступово розслаблює
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1758
  Buy Auto Northern Lights x White Widow feminised Ganja Seeds
  Для регіонів, де літо стабільно тепле, без температурних перепадів, рекомендуємо використовувати аутдор в якості методу вирощування.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Northern Lights x White Widow feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 11:05
  бгнн

  Один из лучших феминизированных семян марихуаны


  Один из лучших семян марихуаны который я только брал.Ganja Seeds компании, Auto Northern Lights x White Widow feminised. Растет не больших размеров, до одного метра, но при этом продуктивность этого сорта марихуаны выше среднего .Рекомендую!!!

  • 15 серпня 2018 11:54
  урожайность .

  Auto Northern Lights х White Widow в описании : урожайность низкое 300-500 гр. на м.кв и ниже : количество урожая высокое 600-800 на метр квадратный . это как ?

  • 11 листопада 2017 14:11
  красиво што все!_)

  Клевые семки! дешево с этого магазина не означает ,что плохо! несмотря на дешевую цену семечек,качество такое что курит любая сортовая травка с именитих сидшопов.Опят таки же бонусик небольшой но приятный )) Магазину очевидный и большой ЛАЙК!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду