• Огляд

  У гібрида Нірвана Скай дуже незвичайні батьки і не менш закручена історія створення. Все почалося з того, що команда селекціонерів банку насіння поставила собі завдання вивести чисто сатівний штам, використовуючи багатовіковий досвід непальських коноплярів. Для кросу використовувалася азіатська лінія Nepalese Sativa і досить екзотична конопля сміттєва Stitch 0.1, родом з Угорщини. Брідерам знадобилося близько двох років, щоб домогтися бажаного результату, який би повністю відповідав поставленій спочатку задачі.

  Загальні характеристики конопель Nirvana Sky

  Експерти відносять фемінізоване насіння конопель auto Nirvana Sky feminised до умовної категорії Super, де стрейну властиві воістину «гуліверські» розміри. У даного гібрида з висотою все більш ніж гаразд. Вона може досягати трьох метрів. У аутдорі такі гіганти можуть приносити від 100 до 250 грам розкішного канабісу з високим вмістом ТГК і середніми показниками по каннабідіолу і іншим фітоканнабіноідам. Природно, такі значні розміри вимагають більше часу на дозрівання і цвітіння. На останнє дорослим рослинам потрібно не менш ніж десяти тижнів.

  Вирощування конопель Nirvana Sky

  Говорячи про індор, як противагу аутдору, триметрових ялинок ви точно не отримаєте, але простору кущам знадобиться чимало. Враховуйте це перш, ніж виконувати посівні роботи. Природно, просто купити врожайне насіння конопель недостатньо. Гроверу знадобиться регулярно доглядати за своїми вихованцями, але вимоги у них не дуже високі і з завданням впорається навіть дебютант коноплярства. Зверніть увагу на міць стебла, якщо воно досить тендітне, то бажано проводити підв'язку. Адже суцвіття у кущів мають також значні розміри, а коли вони наливаються смолою, маса стає ще більшою.

  Медичне застосування конопель Nirvana Sky

  Це не медичний сорт, що володіє корисними властивостями, до яких відноситься здатність стимулювати апетит і позбавляти від проблем зі сном. Марихуана auto Nirvana Sky feminised без проблем виведе пацієнта з депресивного стану або меланхолії. Канабіс відмінно піднімає настрій і заряджає позитивними емоціями.

  Аромат і ефект конопель Nirvana Sky

  Ще під час цвітіння бутони виділяють приємний аромат мускатного горіха з незначними вкрапленнями ладану. У смаку проявляються також прянощі і легкий солодкуватий присмак. Стовідсоткова сатіва якщо не окриляє, то дарує приємне збудження і бадьорить. Поступово, прилив енергії йде на спад.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Горіховий
  Ефект:енергетичний і тонізуючий ефект
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Nepalese Sativa x Stitch 0.1
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 2078
  Buy Auto Nirvana Sky feminised Ganja Seeds
  Говорячи про індор, як противагу аутдору, триметрових ялинок ви точно не отримаєте, але простору кущам знадобиться чимало. Враховуйте це перш, ніж виконувати посівні роботи.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Nirvana Sky feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 13:36
  Ganja Seeds

  Semky khoroshi, shchilʹni i chorni. Dyakuyu za syurpryzy i bonus.Ochenʹ pryyemno. Z nastupayuchym, vsʹoho vam dobroho.

  • 29 січня 2017 18:09
  бокс для выращивания травы

  бокс для выращивания травы,насколько он важен?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду